KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Maardu Linnameeskond
Kuupäev: 26.09.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud:Silver Suup, Rein Väin
4. kohtunik:Voiteh Karnatsevitš
Inspektor:Urmo Visnapuu
Kohtunike vaatleja:Urmo Visnapuu
PÄRNU JK VAPRUS MAARDU LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Hall
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Uku Kõrre Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Aleksei Baikov
Telefon 55524204 Telefon +372 5663 9983
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Siim-Sten Palm: Viimasest mängust on vajalik kaasa võetud ja keskendume juba laupäevasele mängule Maarduga. Praeguses hooaja faasis ei saa me enam muule mõelda kui igast mängust võtta 3 punkti. Meie eesmärgiks Maarduga vahet vähendada ja hooaeg lõpetada ise tabeli tipus. Peatreener Algimantas Briaunys: Sõidame külla väga tugevale vastasele, kellega tulemas raske madistamine. Kaalul on olulised 3 punkti ning me kavatseme võita, et jätkata kindlat sammu edetabeli liidripositsioonil.
Mängija Henri Hanson: Tahame kiiresti viimase mängu kaotuse ära unustada ja tagasi võidulainele saada. Maardu on küll hetkel liigas liider, ent kui tahame hooaja lõppedes ise nende positsioonil olla, siis peame selle mängu võitma. Peame leidma igaüks endas selle ekstra motivatsiooni üles ning mängima meeskondlikult ühtselt, siis me võidame. Mängija Ilja Zelentsov: Meil seisab ees raske mäng, milleks me pole saanud korralikult ette valmistada ja usume, et vastane soovib sama kindlalt jätta punktid koju, kuid anname endast parima võidu koju toomise nimel!
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave Meie tegemistega sel hooajal saad kursis end hoida: https://www.instagram.com/maardulm https://www.facebook.com/maardulm
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 1€ Nullpilet (pensionärid, kuni 12-aastased lapsed ja Vapruse noormängijad) TASUTA ❗️ Tule kindlasti mängule aegsasti ning paikne piletiostu järjekorras hajutatult! Staadionile sisenemiseks on avatud nii Kuuse kui ka Lehe tänava värav! Hooajakaardi omanikud pääsevad staadionile järjekorras seismata! ❗️ Arveldada saab nii sularahas kui ka kaardimaksega (Lehe tänava sissepääs). Statka Resto kohvikus on ostude eest võimalik tasuda samuti nii sularahas kui ka kaardimaksega. ❗️ Selleks, et saaksime koos jalgpalli nautida, tuletame teile meelde, et koroonaviiruse leviku tõttu palub vabariigi valitsus kõigil avalike ürituste külastajatel paikneda hajutatult. Ühtlasi ei ole staadionil lubatud kasutada puhutavaid esemeid. Palume teie mõistvat suhtumist, käitumist ja juhiste järgimist kogu mängupäeva raames. Aitame kodumeeskonna üheskoos tagasi võidulainele????! AUSTAME KÕIKI, EI KARDA KEDAGI????!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.