KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Vändra JK Vaprus
Kuupäev: 16.10.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Maksim Ramazanov
Abikohtunikud:Kert Pulst, Voiteh Karnatsevitš
Inspektor:Ainar Kuusk
Kohtunike vaatleja:Ainar Kuusk
PÄRNU JK VAPRUS VÄNDRA JK VAPRUS
Värvid
Särgid Kollane Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Punane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Toomas Mangusson
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Silver Kurg
Telefon 55524204 Telefon 58091959
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Siim-Sten Palm: Põhihooajal on jäänud mängida ainult kaks mängu. Omavahelised mängud Vändraga on näidanud, et ei saa hetkekski kaotada keskendumist mängult, seega kogu mängu vältel tuleb olla väga kontsentreeritud ja täita oma ülesanded korrektselt. Karukoopas pole see hooaeg kellegil lihtne olnud ja meie eesmärgiks on ka seekord koos kodupublikuga kolm lisapunkti tabelisse kirjutada! Peatreener Ranet Lepik: Vinge mäng, vinge vastase ja staadioniga. Mõlemal pundil peaks motivatsiooni olema rohkem, kui rubla eest. Võidab see, kelle kumm on rohkem täis!
Mängija Robin Limberg: Tuleb raske ja väga tähtis mäng huvitava vastasega, millest tahame kindlasti 3 punkti saada, et liidripositsioonil püsida. Mängija Toomas Eier: Kahjuks ei saa me mängule vastu minna parimas koosseisus, kuid punktid ära võtta sealt, kus see oleks kõige magusam, oleks suht eestlaslik. Mäng kahe sõbra vahel, kes palliplatsil teineteist ei hoia. Tule statkale, sest olema saab vinge!
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 1€ Nullpilet (pensionärid, kuni 12-aastased lapsed ja Vapruse noormängijad) TASUTA ❗️ Tule kindlasti mängule aegsasti ning paikne piletiostu järjekorras hajutatult! Staadionile sisenemiseks on avatud nii Kuuse kui ka Lehe tänava värav! Hooajakaardi omanikud pääsevad staadionile järjekorras seismata! ❗️ Arveldada saab nii sularahas kui ka kaardimaksega (Lehe tänava sissepääs). Statka Resto kohvikus on ostude eest võimalik tasuda samuti nii sularahas kui ka kaardimaksega.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.