KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 29.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Väljakukohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud:Silver Kõiv, Maikel Mikson
4. kohtunik:Tanel Üprus
Inspektor:Nikolai Pertšatkin
Kohtunike vaatleja:Margus Kröönström
JK NARVA TRANS JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Punane Särgid Valge-Must
Püksid Punane Püksid Must
Põlvikud Punane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Neoonroheline Särgid Roheline
Püksid Neoonroheline Püksid Must
Põlvikud Neoonroheline Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Kovtunovitš Dmitri
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Konstantin Burdakov Nimi Juri Žukov
Telefon 55563345 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Adiam Kuziaev: "Ida-Virumaa derbi, kus vastane on meie naaber ja kellega omavaheline arvestus eelmisel hooajal polnud meie kasuks. Sellel aastal soovime seda parandada. Kalevi võistkonna tugevus seisneb väga tasakaalustatud mängijate tegevuses väljakul, Kalevil on suure kogemusega liidrid." Peatreener Vadim Dobiža: tuleb üliraske mäng. Raske on ta sellepärast, et see on derbi. Ma arvan, et võidu saab see võistkond, kes suudab esimesena värava lüüa. Trans on väga heas vormis ja meie peame olema valmis dünaamiliseks mänguks kiire tempoga. Ja nagu igas kohtumises on mängudistsipliin väga oluline faktor.
Mängija Georgi Tunjov: "Narva Transi ja Kalevi vastaseisust alati ootan põnevusmängu ja igatsetud võitu. Iga mäng Kaleviga on põhimõtteline ning võit ei anna meile ainult kolme punkti, aga tõstaks veelgi meie võistkonna võitlusvaimu." Mängija Deniss Malov: viimane vastane esimeses ringis ja esimene vastane teises ringis ootab meid ees. Arvan, et need mängud pakuvad suurt huvi publikule derbi staatuse tõttu. Oma poolt me üritame näidata head jalgpalli ning rõõmustada meie toetajaid punktidega.
Täiendav teave
Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Nikolai Burdakov
Piletiinfo: Täispilet: 3€, õpilased ja pensionärid : 1€, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs TASUTA!

Kes jääb peale põnevas Ida-Virumaa derbis?

Narva Transi ja Sillamäe Kalevit ootavad ees kaks järjestikust derbimängu, kui esmalt kohtutakse üheksandas voorus Narvas Fama staadionil.

JK Narva Trans – JK Sillamäe Kalev
29. aprillil kell 13:00 Narva Fama staadionil (Hariduse 22)
OTSE: Postimees.ee

Mõlema meeskonna treenerid ja mängijad ootavad omavahelisest kohtumisest põnevat vastasseisu. Trans sai eelmises voorus valusa kaotuse FC Floralt, kui lisaminutite väravatest kaotati 2:4. Vaatamata sellele on Narva näidanud siiani head minekut ja enne üheksanda vooru algust hõivatakse tabelis neljas koht.

Kalev näitas eelmises voorus head minekut, kui valitseva meistri FCI vastu suudeti kahel korral kaotusseisust välja tulla ning kohtumine viigistati 2:2. Transi vastu peab kaartide tõttu kohtumise vahele jätma Dmitri Kovtunovitš.

Eelmisel hooajal suutis omavahelistes kohtumistes saavutada paremaid tulemusi Kalev, kes suutis neljast kohtumisest võita kolm ning üks mäng viigistati.

Transi peatreener Adiam Kuziaev: „Ida-Virumaa derbi, kus vastane on meie naaber ja kellega omavaheline arvestus eelmisel hooajal polnud meie kasuks. Sellel aastal soovime seda parandada. Kalevi võistkonna tugevus seisneb väga tasakaalustatud mängijate tegevuses väljakul, Kalevil on suure kogemusega liidrid.”

Mängija Georgi Tunjov: „Narva Transi ja Kalevi vastasseisust ootan alati põnevusmängu ja igatsetud võitu. Iga mäng Kaleviga on põhimõtteline ning võit ei anna meile ainult kolme punkti, aga tõstaks veelgi meie võistkonna võitlusvaimu.”

Sillamäe peatreeneri kohusetäitja Vadim Dobiža: „Tuleb üliraske mäng. Raske on ta sellepärast, et see on derbi. Ma arvan, et võidu saab see võistkond, kes suudab esimesena värava lüüa. Trans on väga heas vormis ja meie peame olema valmis dünaamiliseks mänguks kiire tempoga. Ja nagu igas kohtumises on mängudistsipliin väga oluline faktor.”

Mängija Deniss Malov: „Viimane vastane esimeses ringis ja esimene vastane teises ringis ootab meid ees. Arvan, et need mängud pakuvad suurt huvi publikule derbi staatuse tõttu. Oma poolt me üritame näidata head jalgpalli ning rõõmustada meie toetajaid punktidega.”

Täispilet mängule maksab 3€, õpilastele ja pensionäridele 1€, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Silver Kõiv ja Maikel Mikson
4. kohtunik: Tanel Üprus

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.