KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
UUE VÕISTKONNA REGISTREERIMINE

Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistlustele saab võistkonda registreerida Eesti Jalgpalli Liidus registreeritud klubi EJL-i registreerimise ja informatsiooni süsteemi ehk ERIS veebikeskkonna kaudu. Klubiks loetakse ka selline Eesti jalgpalli meistrivõistlustel osalev iseseisev ilma juriidilise isikuta võistkond, kes ei ole välja pandud ühegi klubi poolt.

Klubi registreerimiseks tuleb Eesti Jalgpalli Liidu võistluste osakonnale esitada "Klubi registreerimisavaldus". 

Lisaks "Klubi registreerimisavaldusele" tuleb klubil Eesti Jalgpalli Liidu võistluste osakonnale esitada klubi juriidilise või volitatud esindaja poolt allkirjastatud peakasutusõiguste volitus ERIS veebikeskkonna kasutamiseks, mille kaudu on klubil võimalik registreerida võistlustele oma võistkondi, anda üles mängijaid, teha palju muid võistlustega seotud toiminguid ning saada võistluste ning mängijate kohta informatsiooni.

Lisaks eeltoodud dokumentidele peab klubi ERISe veebikeskkonnas allkirjastama „Klubi kinnituse“ millega klubi kinnitab, et järgib Eesti Jalgpalli Liidu poolt vastu võetud jalgpallialast tegevust reguleerivaid dokumente ning vaidluste lahendamise korda.

Võistkonna registreerimiseks tuleb klubi poolt volitatud isikul siseneda ID kaardi või mobiili ID-ga ERIS veebikeskkonda, valida menüüst "Võistkonnad" -"Võistkonna ankeet" - "Uue võistkonna registreerimine", valida vastavalt liigale, kuhu võistkond registreeritakse, õige blankett ning täita vajalikud väljad.

Meeste Premium, Esiliiga, Esiliiga B, Teise liiga, naiste Expert liiga ja noorte U-17 Eliitliiga võistkonna Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistlustele registreerimise tähtaeg on 15. detsember 2016. a. Meeste Kolmanda ja Neljanda liiga, naiste Esi- ja Teise liiga ning kõikide ülejäänud noorte vanuseklasside võistkondade registreerimise tähtaeg on 16. jaanuar 2017. a. 

Võistluste osavõtumaks, nõuded kodustaadionitele, mängijate ülesandmine jm võistlustega seotud muud nõuded on toodud võistlusjuhendites, mille leiate siit.

Kõikide küsimustega seoses Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistlustega võib pöörduda meie liigahaldurite poole:
Liina Kuusk (627 9964, comp(ät)jalgpall.ee) – meeste Premium Liiga ja Esiliiga
Kalle Roos (611 7084, comp(ät)jalgpall.ee) - Teine liiga
Raily Anter (627 9963, comp(ät)jalgpall.ee) – meeste Kolmas ja Neljas liiga
Kethy Õunpuu (611 7074, comp(ät)jalgpall; noored(ät)jalgpall.ee) - kõik naiste liigad ja tütarlaste vanuseklassid
Even Laanemaa (627 9959, noored(ät)jalgpall.ee) - noorte U14, U15, U16, U17 ja U19 liigad ning U17 Eliitliiga
Eve Altroff (627 9961, noored(ät)jalgpall.ee) - noorte U9, U10, U11, U12 ja U13 liigad 
 

  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.