KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Bärengrub finaali eel: iga mängija unistus on mängida rahvusstaadionil

Kolmapäeva õhtul A. Le Coq Arenal peetava väikeste karikavõistluste finaalis jookseb Raplamaa JK koosseisus väljakule endine tippjalgpallur Alo Bärengrub.

„Ei oleks uskunud, et nii kiirelt A. Le Coq Arenale saan naasta, olen selle võimaluse üle õnnelik ja sama tunnevad ka teised mängijad. Iga mängija, liigatasemest sõltumata, unistus on mängida rahvusstaadionil. Mäng on boonuseks võistkonnale ja kogu klubile tehtud töö eest. Võistkonna eesmärk on karikas Raplamaale viia," rääkis Bärengrub.

Kolmandas liigas palliva Raplamaa JK vastaseks on üks liigatase kõrgemal paiknev Tartu FC Merkuur, kes võitis harrastusjalgpallurite karika eelmisel aastal.

Tartlaste treener Vladislav Gussev: „See on finaal ja selle tulemus ei ole ennustatav. Kes tahab rohkem võita, see võidabki. Me teeme kõik, mis on võimalik ja mis ei ole võimalik, et võita teist aastat järjest, kuid teame, et see ei pruugi olla lihtne!"

Merkuuri mängija Deniss Bekker lisas: "Tee finaali A. Le Coq Arenale ei olnud lihtne. Meil on väga hea meel olla tagasi siin ja läbi elada need emotsioonid, mis tekivad tippjalgpalluritel mängides finaalides. Meie tahame võita ja ainult võita! Loodame, et ka sel aastal meie fännid on meie 12. mängijaks. Nad lisavad meile motivatsiooni ja emotsiooni ning meie täname neid ilusa mänguga ja võiduga!"

Raplamaa võistkonna treener Lauri Mõttus: „Teekond finaali on olnud põnev, mis toonud erievaid vastaseid. Hea meel on just meist kõrgema liiga võistkondadega peetud mängude üle, kus oleme dominerivam pool olnud. Raskeim mäng karikaseerias seni oli just Tartu võistkonna, Welco II vastu. Finaalist on oodata kindlasti liigamängudest erinevat kohtumist. Vastane aste kõrgemast liigast, kiirem tempo ja loomulikult karikamängu maagia. Viimast arvesse võttes ei saa kumbagi meeskonda kindlaks favoriidiks pidada. Vastasest põhjalik ülevaade puudub, ootame neilt ründavat mängu, millele on meil kogemustega kaitseliin vastu panna."

Väikeste karikavõistluste finaal algab kolmapäeval, 21. septembril kell 19:00 A. Le Coq Arenal. Pilet finaalile maksab 3 eurot, tasuta pääsevad mängule 2010. aastal ja hiljem sündinud ning LHV jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel.

Otsepilti mängust näitab Soccernet.ee.

Pildil Alo Bärengrub. Foto: Catherine Kõrtsmik

20.09.2016 12:56
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.