KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Neidude U17 koondis kaotas Serbiale

Tütarlaste U17 koondis pidas täna UEFA arenguturniiril Bulgaarias oma esimese kohtumise, kui vastamisi mindi Serbia eakaaslastega. Eesti pidi mõlema poolaja väravatest vastu võtma 0:2 kaotuse.

Lisaks Serbiale mängitakse esmaspäeval, 10. aprillil veel Fääri Saartega ning kaks päeva hiljem on Eesti vastaseks võõrustajariik Bulgaaria.

Peatreener Kaidi Jekimova sõnul suutis vastane küll rohkem palli vallata, kuid Eesti suutis sellele kenasti vastu panna. "Vastane oli domineerivam pool ja hoidis rohkem palli, samas suutsime ise kaitses kompaktsust hoida ja vastastele palju löögivõimalusi ei andnud. Tehniliste oskuste ja füüsilise poole pealt ei olnud vastane palju tugevam, tüdrukud suutsid kaasa joosta, aga palli võitmisel jäi agressiivsusest puudu. Palli valdamisel ootasin tüdrukutelt paremat mängu, selles osas ei suutnud nad näidata, milleks nad tegelikult võimelised on. Loodan et esimese mängu ärevus on nüüd möödas ja järgmises mängus Fääride vastu suudame juba ise mängu domineerida ja rohkem löögile jõuda."

Mängu protokoll

 

08.04.2017 18:40
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.