KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste liigad naasevad pausilt

Pärast kuuajalist pausi jätkuvad eeloleval nädalavahetusel naiste Meistriliiga ja Esiliiga kohtumised. Järgmisel nädalavahetusel jooksevad platsile ka Teise liiga naiskonnad.

Naiste Meistriliigas ootab ees 10. voor ning enne seda on tabeliliidriks Pärnu JK, kes on seni võitnud kõik oma kohtumised ja kogunud 27 punkti. Teisel kohal asub Tallinna FC Flora, kellel on üheksa mänguga koos 24 silma. Neile järgnevad vastavalt 18 ja 15 punktiga Tallinna FC Levadia ja JK Tallinna Kalev. Viiendalt kohalt võib leida Tartu JK Tammeka, kellel on kokku kümme punkti. Nõmme Kalju on kuuendal kohal kaheksa punktiga, neile järgnevad Tartu SK 10 Premium (3 punkti) ja Noortekoondis (1). Parimaks väravakütiks naiste Meistriliigas on hetkel Anastassia Morkovkina Pärnu JK-st, kelle arvel on 15 väravat. Talle järgnevad FC Levadia mängijad Anastasia Dodeltseva ja Vlada Kubassova vastavalt 12 ja 11 tabamusega.

Naiste Meistriliiga X voor:

16. juuli
kell 12:00 Tallinna FC Flora – Noortekoondis
kell 13:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia
kell 14:00 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK
kell 14:00 Tartu SK 10 Premium – JK Tallinna Kalev

Naiste Esiliigas on selja taga kümme mänguvooru, kõiki naiskondi ootab ees veel neli kohtumist. Esikohal asub Pärnu JK 30 punktiga. Nende lähimaks jälitajaks on Põlva FC Lootos, kes on kogunud 21 punkti. kolmandat kohta hoiab Tallinna FC Flora II 18 punktiga. Neljandal ja viiendal kohal asuvad 15 punktiga Kohtla-Järve JK Järve ja Tallinna FC Ajax. Tabeli kolm viimast on JK Narva Trans (9 punkti), FC Kuressaare (6) ja Tartu JK Tammeka II (0). Väravaküttide edetabelis troonib Pärnu JK II mängija Ulrika Tülp 18 väravaga, teisel kohal on Liisa Merisalu Põlva Lootosest 17 tabamusega ja neile järgneb kümne väravaga Narva Transi mängija Polina Jakovleva.

Naiste Esiliiga XI voor:

17. juuli
kell 14:00 FC Kuressaare – Tallinna FC Flora II
kell 14:00 JK Narva Trans – Kohtla-Järve JK Järve
kell 14:00 Pärnu JK II – Tallinna FC Ajax +:- (Tallinna FC Ajaxi võistkond andis loobumiskaotuse)
kell 14:00 Põlva FC Lootos – Tartu JK Tammeka II

Naiste Teise liiga hooaeg on poole peal ja mängitud on üheksa vooru. Tabeli ülemises osas ja keskel on seisud tihedad. Esikohal on 22 punktiga JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond. Rakvere JK Tarvas on neil tihedalt kannul ning jääb maha vaid ühe punktiga. Kolmandat ja kaheksandat kohta lahutab vaid viis punkti. Kolmandat positsiooni hoiab FC Elva (13 punkti), kellele järgnevad Tallinna FC Infonet (11), Paide Linnanaiskond Tapa (10), JK Sillamäe Kalev ja JK Tallinna Kalev II (mõlemad 9) ning TÜ Fauna Female (8). Viimasel kohal asub FC Jokeri ja Kuusalu ühendnaiskond, kes tabelisse veel punkte pole teeninud. Väravalööjate edetabelit juhib ülekaalukalt JK Tarva mängija Gerda Johanna Leichter, kelle arvel on 21 tabamust. Talle järgnevad vastavalt seitsme ja kuue väravaga Sigrid Paas ja Tiia-Linda Purge Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonnast. Kuus tabamust on kirjas veel Liis-Maria Koulenil Rakvere Tarvast ja FC Infoneti mängijal Liisa Botšarovil.

Naiste Teise liiga X voor:

24. juuli
kell 14:00 FC Elva - JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
kell 14:00 FC Jokeri ja Kuusalu ÜN – Paide Linnanaiskond Tapa
kell 14:00 JK Tallinna Kalev II – JK Sillamäe Kalev
kell 14:00 TÜ Fauna Female – Rakvere JK Tarvas

Naiste Rahvaliigas on kümme naiskonda jaotunud kahte alagruppi. Põhi/Lääs alagrupis jagavad nelja punktiga esikohta hetkel FC ERR ja JK Vändra Vaprus naiskonnad. Neile järgnevad kolme punktiga Keila JK naised ja kahe punktiga Raplamaa JK/Atli. Punktiarvet pole suutnud avada veel Taebla SK ja JK Saarepiiga. Lõuna alagruppi juhib FC Helios Võru, kes on kogunud kolm punkti, ühe punkti on saanud FC Otepää naised ja Tõrva JK neiud. Punktideta on hetkel JK Welco naiskond.

Naiste Meistriliiga tabeli tipus on Pärnu JK ja Tallinna FC Flora.
Foto: EJL

12.07.2016 15:08
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.