KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Eesti noorteliigade koosseisud 2010. aastal
Eesti noorte meistrivõistlused 2010:

A klass
(1991/1992-1995)
Esiliiga: Keila JK, FC Levadia, FC Puuma, Pärnu JK, Tallinna FC Flora, Märjamaa FC Flora, JK Tallinna Kalev I, Tartu JK Tammeka.
II liiga: FC Kuressaare, JK Tallinna Kalev II, Põlva FC Lootos, SK 10 Premium, Narva JK Trans, JK Dünamo, Jõhvi JK Orbiit, JK Sillamäe Kalev.

B1 klass (1994-1997)
Esiliiga: FC Levadia, PJK/Vaprus, TJK Legion, Tallinna FC Flora, Paide Linnameeskond, SC Bercy, Tartu SK 10 Premium, Narva JK Trans.
II liiga: Võru JK, Nõmme United, Emmaste JK, Haapsalu FC Flora, Jõhvi Orbiit.

B2 klass (1995-1998)
Esiliiga: FC Infonet, TJK Legion K, FC Levadia, Pärnu JK, Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev, FC Tartu Olümpia, Tartu JK Tammeka, SC Real, FC Maardu.
II liiga Põhi/Ida: Keila JK, FCF Martin Reimi JK, Kiviõli Tamme Auto, Kohtla-Järve JK Alko, Viimsi NJK, JK Dünamo, Lasnamäe FC Ajax, Kohtla-Järve FC Lootus, Operi JK.
II liiga Lõuna: Põltsamaa Sport, Tartu JK Merkuur-Juunior, Pärnu Kalev SK, SK Tääksi, Vändra JK Vaprus, FCE Otepää, Tartu SK 10 Premium, JK Viljandi Tulevik.

C1 klass (1996-1999)
Esiliiga: Operi JK Tartu, TJK Legion AK, Pärnu JK Vaprus, FC Levadia, Nõmme JK Kalju, Pärnu JK, Tallinna FC Flora I, Jõgeva SK Noorus-96, Põlva FC Lootos, Tartu JK Tammeka.
II liiga: Paide Linnameeskond, Kärdla Linnameeskond, FC Pirita, FC Puuma, Tallinna FC Flora II, Rakvere FC Flora, Jõhvi JK Orbiit, JK Sillamäe Kalev.

C2 klass (1997-1999)
Esiliiga: Viljandi JK Tulevik, Nõmme United, TJK Legion IŠ, FC Levadia, FC Elva, Pärnu JK, FC Kuressaare I, JK Tallinna Kalev, FC Tartu Olümpia, JK Kotkad.
II liiga Põhi: JK Vasalemma, SC Bercy, Nõmme JK Kalju, FC Infonet, Tallinna FC Flora, Lasnamäe FC Ajax.
II liiga Lõuna/Lääs: Pärnu JK Vaprus, Haapsalu FC Flora, FC Kuressaare II, SK 10 Premium, Võru JK, Tartu JK Tammeka.

D1 klass (1998-1999)
I alagrupp: Viljandi JK Tulevik, Paide Linnameeskond, FC Elva, FC Santos, Viljandi SK, Valga FC Warrior, FC Tartu Olümpia, Tartu JK Tammeka.
II alagrupp: SC Bercy I, FC Levadia I, Nõmme United, TJK Legion IŠ, FC Pirita, Tallinna FC Flora I, JK Tallinna Kalev I, FC Infonet.
III alagrupp: SC Bercy II, SC Real, Pärnu JK, Märjamaa FC Flora, TJK Legion K, Tallinna FC Flora II, JK Tallinna Kalev II, TJK Legion II.
IV alagrupp: Kohtla-Järve FC Lootus, Raasiku FC Joker, Kohtla-Järve JK Alko, Narva JK Trans, SC Bercy III, TJK Legion VV, FC Levadia II, FC Levadia III.

D2 klass (1999-2000)
I alagrupp: Operi JK, FC Levadia I, Nõmme JK Kalju, FC Puuma, SK Laine, FCF Martin Reimi JK, JK Tallinna Kalev I, JK Kotkad.
II alagrupp: Pärnu JK Vaprus, Lõuna-Läänemaa JK, Haapsalu FC Flora, FC Kuressaare, Nõmme JK Kalju Laagri, Keila JK, Tabasalu Palliklubi.
III alagrupp: JK Sillamäe Kalev I, FC Narva, Kiviõli Tamme Auto, Narva Trans, FC Maardu, FC Infonet.
IV alagrupp: Põltsamaa Sport, FC Elva, Viljandi SK, Põlva FC Lootos, Türi Ganvix, FC Levadia II, JK Tallinna Kalev II.

E1 klass (2000-2001)
I alagrupp: FCF Martin Reimi JK, FC Levadia I, FC Pirita, Nõmme JK Kalju, Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev, TJK Legion IG.
II alagrupp: Viljandi JK Tulevik, Tartu JK Merkuur-Juunior, Tõrva FC Warrior, Tartu JK Tammeka, Kohtla-Järve FC Lootus, Rakvere FC Flora.
III alagrupp: Pärnu Kalev SK, Pärnu JK, FC Kuressaare, EVL Rapla, FC Infonet.
IV alagrupp: TJK Legion AK, Saku Sporting, FC Levadia II, Lütseum, JK Kotkad, FC Štrommi, FC Ajax Lasnamäe.

E2 klass (2001-2002)
I alagrupp: Tartu JK Merkuur-Juunior, SK Tääksi, FC Elva, FCE Puka, Valga FC Warrior, Põlva FC Lootos, Tartu JK Tammeka I, Tartu JK Tammeka IV.
II alagrupp: Pärnu JK Vaprus, Pärnu JK, Tartu JK Tammeka II, Kohila JK Püsivus, Nõmme JK Kalju Laagri, Tartu JK Tammeka III, FC Infonet.
III alagrupp: Keila JK I, Operi JK, FCF Martin Reimi JK, FC Pirita, Nõmme JK Kalju, Tallinna FC Flora II, Saku Sporting.
IV alagrupp: FC Narva, Kiviõli Tamme Auto, Jõgeva SK Noorus-96, TJK Legion NT, Tallinna FC Flora III, Lütseum I, JK Sillamäe Kalev.
V alagrupp: Tallinna FC Flora I, Keila JK II, Kalamaja Algaja, Nõmme United, JK Tallinna Kalev, FC Levadia II, JK Kotkad.
VI alagrupp: TJK Legion AK, FC Levadia I, Lütseum II, SC Bercy, FC Atletik, FC Puuma, Lasnamäe FC Ajax, FC Maardu.

F klass (2003)
I alagrupp: Keila JK, Operi JK, Saku Sporting I, Saku Sporting II, FCF Martin Reimi JK, Kohila JK Püsivus, Pärnu JK.
II alagrupp: TJK Legion NT, FC Puuma, Lütseum, Lasnamäe FC Ajax, Tartu JK Merkuur-Juunior, JK Tallinna Kalev.

Tüdrukud
A klass (1992-1995)
JK Viljandi Tulevik, Nõmme JK Kalju, Lõuna-Läänemaa JK, JK Tallinna Kalev, Tartu SK 10 Premium, Narva Trans, Viru-Nigula SK, Tallinna FC Flora.
B klass (1994-1997)
TJK Legion, Põlva FC Lootos, Tartu SK 10 Premium, Lasnamäe FC Ajax, Põltsamaa Tervis, Tartu JK Tammeka.
C klass (1996-1999)
TJK Legion, Vändra JK Vaprus, Nõmme JK Kalju, Pärnu JK, Põlva FC Lootos, Lasnamäe FC Ajax, Tallinna FC Flora.
09.03.2010 09:59








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.