KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalli suvelaagrites on juba üle 300 lapse
Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatavasse laste suvelaagritesse on lühikese ajaga end registreerunud ligi 350 noort, esimesed laagrid on juba ka välja müüdud.

Suvelaagrid toimuvad ajavahemikul 7.-11. juuni ja 9.-13. august Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Viljandis, Valgas, Võrus, Elvas, Keilas, Kohilas, Sakus, Põlvas, Otepääl ja Tamsalus. Kaasatud on 75 treenerit.

"Soovitan kõigil huvilistel end esimesel võimalusel registreerida, vastasel korral ei pruugi enam meelepärasesse laagrisse kohti olla," märkis Eesti Jalgpalli Liidu noortetöö juht Frank Bernhardt.

Laste suvelaagrid on mõeldud kõigile jalgpallihuvilistele poistele ja tüdrukutele, kes on sündinud aastatel 1998-2003 - oodatud on nii need, kes on varem vutitrennis käinud kui ka alaga esmatutvust tegevad noored. Laagrite korraldamise põhimõtteks on pakkuda lõbusat sportimisvõimalust värskes õhus ja anda kõigile võimalus. Suvelaagrite treeningud on mängulised, rõhutavad personaalset lähenemist ning panevad lapsi võistkondlikult tegutsema ja arendavad ka sotsiaalselt, sest omavahel segatakse erinevate oskuste ja vanusega noorukeid.

"Eriti julgustame laagritesse tulema tüdrukuid - eelmistel aastatel on tüdrukuid päris palju olnud ja neile on laagrid väga meeldinud. Sel aastal on kaasatud ka naistreenerid," sõnas Frank Bernhardt.

Laagrid toimuvad esmaspäevast kuni neljapäevani kella 10st kuni 17ni ja reedel kella 10st kuni 13ni. Ühenädalase laagri tasu on 750 krooni, mis sisaldab tasuta jalgpallivormi (lapse nimega särk, lühikesed püksid ja sokid), igal päeval sooja lõunasööki, puuvilju ja spordijooki ning ekskursioonipäeva Tallinna, kus avaneb võimalus kohtuda Eesti koondise jalgpalluritega.

Suvelaagrite projekti toetavad Taisto Bussid, Nike, Kuup3, Printall, A. Le Coq, Rimi, Balbiino ja Haribo ning omavalitsused, kus laagrid toimuvad.

Registreerimine suvelaagritesse kestab jalgpalliliidu kodulehel kuni 24. maini või seni, kuni vabu kohti jätkub.

Registreerimine: http://www.jalgpall.ee/regcamp.php  

Lisainfo: http://www.jalgpall.ee/summercamp.php  

Foto: Catherine Kõrtsmik
07.05.2010 09:16
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.