KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esimene noortejalgpalli edendaja auhind läheb treener Olev Reimile
Sel nädalavahetusel toimuva Coca-Cola Pühapäevaliiga finaali raames annab Coca-Cola koos Eesti Jalgpalli Liiduga Olev Reimile üle karika pikaajalise noortejalgpalli edendamise eest. Auhinda hakatakse välja andma kord aastas ning tunnustusega kaasneb ka rahaline preemia.

Olev Reim on oma elu pühendanud noorte jalgpallile. "Olev Reimi roll Eesti jalgpalli taastamisel oli väga oluline - tema poeg Martin koos mitmete Olevi poolt jalgpalli juurde toodud hilisemate Eesti koondise mängijatega moodustasid värskelt taastatud Eesti koondise selgroo. Hilisemate aastate jooksul on Olev jätkanud pühendatud tööd noorte talentide otsingul ja nende nii jalgpallialase kui isiksusliku tasakaalu arendamisel, et neist kasvaksid head ja tugevad inimesed," iseloomustas Aivar Pohlak Olev Reimi tööd jalgpallis.

Hoolimata oma kõrgest east (hiljuti tähistas Olev 75. juubelit) jätkab ta igapäevaselt senini tööd lastega Viimsis Martin Reimi Jalgpallikoolis. Olev Reimi tänamine ning karika üleandmine toimub noorte jalgpallivõistluse Coca-Cola Pühapäevaliiga finaalpäeval, 18. juulil.

"Meie jaoks on liikuva eluviisi propageerimine äärmiselt oluline, seda eriti noorte seas. Oleme Coca-Cola Pühapäevaliigat korraldanud juba kuus aastat ning siit on läbi käinud tuhandeid noori. Tänavu tulime mõttele tunnustada ka teisi, kelle jaoks noortesport ning eriti jalgpall südamelähedased on - ja sündiski uus traditsioon, noortejalgpalli edendaja auhind. Et see ikka õigele inimesele läheks, aitas meid valimisel hea partner Eesti Jalgpalli Liit," ütles Coca-Cola Baltikumi avalike suhete juht Annikky Lamp.

Coca-Cola Pühapäevaliiga, sõbralikus atmosfääris toimuv noorte jalgpallivõistlus, leiab aset Kalevi staadionil ja on osavõtjatele tasuta. Vajalik on vaid eelregistreerimine, kuna kohtade arv on piiratud. Võistluse kaaskorraldaja on Eesti Jalgpalli Liit ning patroon Mart Poom.

18. juulil on kella 11.00st alates 12-17-aastaste poiste ja tüdrukute päralt Kalevi staadion väravate, pallide ja professionaalsete kohtunikega. Kohal on ka tuntud Eesti jalgpallurid, kes õpetavad uusi jalgpallitrikke ning lihvivad noorte mänguoskusi. Üheks tõmbenumbriks on penaltite löömise võistlus Martin Kaalma osavõtul.

Pühapäevaliigat toetavad Forum Cinemas ning Tallinn Liigub kampaania raames Tallinna linnavalitsus. Tublimaid osalejaid ootavad ka väärilised auhinnad. Coca-Cola Pühapäevaliiga eelmise etapil osales ligi 400 noort (66 võistkonda).

Coca-Cola Pühapäevaliiga mängudele on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha internetiaadressil http://www.coca-cola.ee/liiga . Kodulehele tuleb kirja panna enda ja oma tiimikaaslaste nimed ning kontaktandmed. Kuigi sel pühapäeval on tegemist finaaliga, saavad osaleda ka need, kes eelmisel etapil ei osalenud. Enne registreerumist soovitame kõigil kindlasti tutvuda osavõtureeglitega samal veebileheküljel.

16.07.2010 09:27
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.