KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SAALIJALGPALLI RAHVALIIGASAALIJALGPALLI RAHVALIIGA 2017/18
 
Saalijalgpalli rahvaliiga alustab oma viiendat hooaega. Võistkondi saab registreerida 1. oktoobrini.

Saalijalgpalli rahvaliiga on mõeldud nii Eesti jalgpalli meistrivõistlustel osalevatele madalamate liigade võistkondadele kui ka teistele võistkondadele, kellel puudub Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi nõuetele vastav saal. Samuti on saalijalgpalli rahvaliigasse oodatud osalema Eesti naiste meistrivõistlustel osalenud II liiga naiskonnad, kuid ka teised naiskonnad, kellel on soov ja võimalus talvisel hooajal saalijalgpalli mängida.

Sel aastal on registreerimisprotsessis võrreldes eelmise saalijalgpalli hooajaga mitmed muudatused, mis peaksid rahvaliigat muutma läbipaistvamaks ning paremini hallatavaks, kuid neile, kes osalesid/osalevad ka suvises rahvaliigas on need muudatused juba tuttavad. Juhin tähelepanu sellele, et meeste võistkondadele on sellest aastast saalijalgpalli rahvaliigas kehtestatud 50 euro suurune liikmemaks! Naiste võistkondadele osalemine on endiselt tasuta. Võistkonna registreerimise tähtaeg 1. oktoober!

  1. Selleks, et võistkonda rahvaliigasse registreerida, peab teil olema meie andmebaasis registreeritud rahvaliiga klubi. Selleks peab kõigepealt täitma ära kirja manuses oleva ’Rahvaliiga klubi registreerimisavalduse’, mis peab olema kas digitaalselt või käsitsi allkirjastatud esindaja ning kõigi ERISe veebikeskkonna peakasutajate poolt. Nimetatud täidetud avaldus tuleb saata aadressile rahvaliiga@jalgpall.ee või tuua EJLi kontorisse. Neil, kes registreerisid oma klubi juba kevadel suvisesse rahvaliigasse, ei pea seda uuesti tegema, vaid saab kohe liikuda punkti 3 juurde.
  2. Seejärel kui olete saanud kinnituse selle kohta, et EJL on teie andmed andmebaasi sisestanud, peab rahvaliiga klubi ERIS veebikeskkonna peakasutaja läbi ERISe süsteemi kõigepealt üle kontrollima klubi andmed ning esitama Rahvaliiga klubi kinnituse.
  3. Valides menüüst ’Võistkonnad > Võistkonna ankeet’ saate registreerida uue võistkonna. Valikus on ’Meeste saalijalgpalli rahvaliiga’ ja ’Naiste saalijalgpalli rahvaliiga’. Uue võistkonna peavad registreerima ka need, kes osalesid suvises rahvaliigas!
  4. Võistkonna ankeedil tuleb täita kõik nõutud väljad, kusjuures juhin tähelepanu, et kui saal, kus te soovite mängida, puudub olemasolevast nimekirjast, siis tuleb valida “Staadion puudu” ja saata aadressile rahvaliiga@jalgpall.ee järgnev info: rahvaliiga võistkonna nimi; saali nimi; saali aadress; saali mõõtmed.
  5. Naiste võistkondadel tuleb pärast andmete sisestamist ankeet kinnitada vajutades nuppu ’Kinnita’ ning selle kohta peaks tulema teie poolt sisestatud e-mailile kinnitus. Meeste rahvaliigas tuleb vajutada nuppu ’Litsentsi tasumine’, mis suunab teid edasi pangalinkidele, kus saab tasuda rahvaliiga liikmemaksu eest.

Mängijate ülesandmine võistkonda toimub samuti ERIS veebikeskkonna kaudu, selle kohta saadan täpsemad juhised pärast võistkondade registreerimist. Kuid see toimub jällegi sarnaselt suvisele rahvaliigale. Kui mängijatel on suvisest hooajast olemas rahvaliiga mängija litsents, siis uut litsentsi nad taotlema ei pea. Kuid nagu ütlesin, siis selle kohta saadan info juba neile, kes reaalselt võistlusele registreeruvad.

Võistluste mänge tohib pidada saalides, mille mänguväljak võimaldab mängida saalijalgpalli. Väljaku mõõtmed peavad olema vähemalt 12 x 24 meetrit. Väravate mõõtmed on 2 x 3 meetrit.
 
Saalijalgpalli rahvaliiga juhendi leiab siit.

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.