KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2021)
Finaal
FC Kuressaare II-Tallinna FC Zapoos2 : 3
1/2 finaal
Tallinna FC Eston Villa-Tallinna FC Zapoos1 : 5
Raplamaa JK-FC Kuressaare II0 : 1
1/4 finaal
Tallinna FC Eston Villa-Tartu JK Welco II2 : 1
Tartu FC Helios-FC Kuressaare II1 : 2
Tartu Team Helm-Tallinna FC Zapoos2 : 6
Raplamaa JK-Tallinna FC Ararat3 : 3 (7 : 6)
1/8 finaal
Viimsi Lõvid-Tallinna FC Ararat1 : 8
Paide Linnameeskond III-Tallinna FC Eston Villa1 : 1 (5 : 6)
Raplamaa JK-Võru FC Helios2 : 1
Tallinna JK Piraaja-Tartu JK Welco II2 : 2 (3 : 4)
Tallinna FC Zapoos-Tallinna FC Flora U196 : 2
FC Jõgeva Wolves-Tartu Team Helm1 : 2
Tartu FC Helios-Rakvere JK Tarvas4 : 0
FC Kuressaare II-Tallinna FC TransferWise21.07 19:00
1/16 finaal
Lasnamäe FC Ajax-Tartu JK Welco II2 : 3
Raplamaa JK-Kristiine JK3 : 0
FC Otepää-Paide Linnameeskond III0 : 2
Tallinna FC Ararat-FC Tallinna Wolves8 : 0
Võru FC Helios-Tallinna SC ReUnited3 : 1
Tallinna FC Zapoos-Kohtla-Järve JK Järve III11 : 1
Keila JK-Tallinna JK Piraaja3 : 5
FC Kose-FC Kuressaare II1 : 5
Tallinna FC TransferWise-FC Lelle5 : 2
Rakvere JK Tarvas-FC Maardu Aliens9 : 2
Tallinna FC Flora U19-Tallinna FC Hell Hunt6 : 4
Tallinna JK Legion III-Viimsi Lõvid - : 4
Tallinna FC Eston Villa-FC Nõmme United U213 : 2
Tallinna FC Eston Villa II-FC Jõgeva Wolves0 : 8
RL. IBK Here for Beer-Tartu FC Helios0 : 3
Tartu Team Helm-Rumori Calcio II Tallinn30.06 20:00
1/32 finaal
FC Kose-Maarjamäe FC Vigri10 : 0
Kristiine JK-Anija JK3 : 0
Raasiku FC Joker-FC Kuressaare II1 : 2
FC Nõmme United U21-RL. FC Kohvile3 : 3 (4 : 3)
Kohtla-Järve JK Järve III-RL. Annelinna Ajax12 : 0
Tallinna JK Legion III-Põhja-Tallinna FC4 : 1
Tallinna FC Zenit-Tartu Team Helm1 : 2
Tartu JK Welco II-Saue JK2 : 2 (5 : 4)
Märjamaa Kompanii-FC Maardu Aliens3 : 3 (4 : 5)
Türi Ganvix JK-Paide Linnameeskond III3 : 4
FC Jõgeva Wolves-FC Elva II1 : 0
FC Lelle-FC Tallinn II 0 : -
Läänemaa JK Haapsalu-Tallinna FC Hell Hunt4 : 5
Rakvere JK Tarvas-Rumori Calcio Tallinn1 : 0
Tartu FC Helios-Saku Sporting6 : 2
Raplamaa JK-Tallinna FC Reaal5 : 1
Ida-Virumaa FC Alliance U21-Tallinna JK Piraaja1 : 3
Viimsi Lõvid-RL. FC TRT77 / RA BBQ3 : 0
Võru FC Helios-Tallinna FC Maksatransport4 : 0
Tallinna FC Ararat-Pärnu JK Poseidon8 : 1
Tallinna FC Zapoos-Tallinna FC Teleios2 : 1
Nõmme Kalju FC III-RL. IBK Here for Beer - : 2
Põhja-Tallinna JK Volta-Keila JK0 : 1
Tallinna FC Eston Villa II-RL. Jalgpalliklubi 32. Keskkool5 : 1
FC Tallinna Wolves-FC Äksi Wolves7 : 1
Viljandi JK Tulevik III-Tallinna SC ReUnited0 : 6
Tallinna JK Jalgpallihaigla-Lasnamäe FC Ajax0 : 2
JK Kernu Kadakas-Tallinna FC TransferWise1 : 1 (2 : 4)
Tallinna FC Flora U19-Tallinna FC Pocarr12 : 5
FC Otepää-Viimsi JK II09.06 19:00
1/64 finaal
Viljandi JK Tulevik III-FC Järva-Jaani5 : 0
Raasiku FC Joker-Valga FC Warrior6 : 1
JK Loo-Tallinna FC Pocarr2 : 4
FC Jõgeva Wolves-Rummu Dünamo2 : 2 (8 : 7)
Tallinna FC Hell Hunt-RL. FC EstHam United6 : 1
Võru FC Helios-SK Imavere02.06 19:00
FC Kuressaare II-Põlva FC Lootos02.06 19:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.