KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TOETAJAD

Eesti Jalgpalli Liidu tegemisi toetavad

 
LHV Pank - Eesti Jalgpalli Liidu peatoetaja. LHV on 1999. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev pank, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. LHV Panga missioon on arendada Eesti majandust ja ühiskondlikku jätkusuutlikkust. LHV Panga visioon on olla esimene ja eelistatuim uue põlvkonna pank Eestis. LHV Pank toetab Eesti jalgpalli pikaajaliselt ning seda nii rahvuskoondise, noortejalgpalli kui kohaliku liiga tasandil. Koostöölepingu sõlmimise puhul kinkis LHV Pank igale Eesti üldhariduskoolile uue jalgpalli. Kas Sul on juba LHV Jalgpallikaart?
A. Le Coq A. Le Coq – Eesti Jalgpalli Liidu kuldsponsor. A. Le Coq loob hea tunde - Eesti suurima joogitootja A. Le Coq'i eesmärk on luua hea tunne kõigile endaga seotud huvigruppidele. Oma tarbijatele - läbi parima maitse ja kvaliteediga toodete, kogu ühiskonnale - läbi vastutustundliku ja hooliva käitumisega ettevõttena. A. Le Coq toetab nii tipp- kui noortejalgpalli arengut, lisaks on koostöös A. Le Coqiga rajatud üle Eesti 40 minijalgpalliväljakut.
Tele2 - Eesti jalgpalli suurtoetaja. Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Tele2 aitab kaasa jalgpalli veelgi laiemale levi(ku)le ning toetab Eesti jalgpallikoondise ambitsioone. 
NIKE (AS Jalajälglg) NIKE (AS Jalajälg) – Eesti Jalgpalli Liidu varustussponsor. Kõik Eesti jalgpallikoondised kasutavad nii treeningutel kui võistluskohtumistel NIKE varustust.
TrioBet - Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja. TrioBet on spordiennustust, online pokkerit ning mitmeid veebipõhiseid osavus- ning õnnemänge pakkuv internetikeskkond. Samuti on TrioBet’i LiveScore’is kättesaadav suur hulk statistikat nii toimunud spordivõistluste kui reaalajas aset leidvate mängude kohta. Triobet on Eesti jalgpallikoondise kodumängudel EJL Business Clubi ametlik esitleja.
Renault - Eesti Jalgpalli Liidu ametlik autopartner, kes paneb Eesti jalgpallile rattad alla. EJLi käsutusse on usaldatud 10 Renault sõiduvahendit, mis vastavad EJLi transpordivajadustele ning tagavad kvaliteetse sihtpunkti jõudmise nii olulistel isikutel kui varustusel.
ABC Motors AS on Renault´ ja Dacia automarkide esindaja Eestis, firma eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrgetasemelist ja kõiki Renault nõudeid ning standardeid järgivat müügikeskkonda ning teenindustaset.
Ramirent - Eesti Jalgpalli Liidu toetaja. Ramirent on on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides. Ramirendi poolt eraldatavad seadmed ja vahendid on suureks abiks Eesti suurimate jalgpalliürituste korraldamisel nii A. Le Coq Arenal kui Premium liiga kohtumistel üle Eesti.
Eesti meeste jalgpallikoondise ametlik energiatoodete varustaja on Science in Sport (SiS) maaletooja Scandinavian Fuel Company. SiS on 1996. aastast alates tegutsev Suurbritannia sporditoidu tootja, kes varustab rahvusvaheliselt erinevaid olümpiasportlasi ja oma ala meistreid nii vastupidavusaladelt kui meeskonnaspordis.
Taisto Bussid Taisto Bussid – Eesti Jalgpalli Liidu ametlik bussipartner. Kõik Eesti jalgpallikoondised jõuavad kodumängudel võistluspaika tänu mugavatele Taisto bussidele ning nende rõõmsatele juhtidele.
 
   
   
Saaremaa Lihatööstus - Eesti Jalgpalli Liidu ametlik toetaja ja lihatoodetega varustaja. Saaremaa LT on üks Saare maakonna juhtivaid ettevõtteid ning Saaremaa lihatooted on teada-tuntud eelkõige oma kõrge kvaliteedi poolest. Eesti jalgpallikoondis saab jõudu Saaremaa lihatoodetest!
MyFitness MyFitness – Eesti Jalgpalli Liidu ametlik fitness-partner. Kõik Eesti jalgpallikoondised hoiavad end vormis treenides MyFitnessi spordiklubides. Lühikese ajaga on MyFitness kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks.

Meediapartnerid

 
Eesti Rahvusringhääling Eesti Rahvusringhääling – otseülekandeid Eesti jalgpallikoondise mängudest on võimalik vaadata Eesti Televisioonist ja kuulata Vikerraadiost. Ka Eesti klubijalgpalli kõrgeima taseme - Premium liiga kohtumised on jälgitavad ERRi kanalite vahendusel. 
Õhtuleht – alati värskeimad spordiuudised Eesti spordisõbralikuima päevalehe nii trüki- kui online-külgedel.
Postimees - Premium liiga ametlik meediapartner, kes näitab igast Premium liiga voorust kaht kohtumist otseülekandena.
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.