KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SÜMBOLID

Kõigi logode ja jalgpalliliidu hümni kasutamine on lubatud vaid Eesti Jalgpalli Liidu kirjalikul loal. Logod on registreeritud kaubamärgid.

LOGO


Inspireerituna eestlusest, jalgpalli sõnumist meie ühiskonnas, Kalevipoja eeposest ning Mart Andersoni loodud kirjatüübist, mida on viimaste aastate jooksul koondise särkidel kasutatud ja mis leidis väga hea vastuvõtu - selline näeb välja uuenduse läbinud jalgpalliliidu logo, mis kaunistab koondise särki.


 

MASKOTILOOMAKS ON SIIL

Eesti koondis maskotiloom on siil. Me ei pruugi olla kõige suuremad ja tugevamad, kuid võime olla kõige targemad. Siil andis head nõu ka Kalevipojale.

A. LE COQ PREMIUM LIIGA

Premium liiga on Eesti jalgpalli kõrgeim tase, kus kaalul on Eesti meistritiitel, eurosarjade kohad ja prestii��. Premium liigas osaleb kümme meeskonda, kes märtsist novembrini kestva hooaja jooksul selgitavad nelja ringi ja 36 vooru järel Eesti meistri. Premium liiga logo erinevad variandid leiad SIIT.

A. Le Coq Premium liiga

HÜMN

Eesti Jalgpalli Liidu hümn „Võiduhüüd“

Sõnad:
See särab, hiilgab...särab kui võiduhüüd! - M. Under
Meie tiibade viimast, kirkamat sulge veel pole kitkund: - M. Under
See särab, hiilgab...särab kui võiduhüüd! - M. Under
Tõe ja õiguse kuulutaja, priiuse väravas kaitsev mõõk! - K-E. Sööt 
See särab, hiilgab...särab kui MEIE võiduhüüd! - M. Under

Lühem versioon.

EESTI MAAVÕISTLUSED

Eesti maavõistluste näol on tegu Eesti Jalgpalli Liidu poolt algatatud ettevõtmisega, kus kõigi Eesti maakondade koondised kohtuvad omavahel kaks korda - kodus ja võõrsil. Maavõistlused annavad sportlikkus mõttes võimaluse kord aastas ühte meeskonda kokku kutsuda selle koha parimad mängijad ja treenerid. Osalevad 15 maakonna ja Tallinna koondised.

EVALD TIPNERI KARIKAVÕISTLUSED

 

Eesti karikavõitja selgitati esmakordselt aastal 1938. Aastast 2012 kannab karikas legendi Evald Tipneri nime.


ESILIIGA
 

Esiliiga on Premium Liiga järel Eesti tugevuselt teine liiga, kus võideldakse pääsme eest kõrgliigasse.
ESILIIGA B
 

Esiliiga B on Premium liiga ja Esiliiga järel Eesti tugevuselt kolmas liige, kus võideldakse pääsme eest Esiliigasse.

EESTI JALGPALLI LIIDU JA RIMI SUVELAAGRID

EJLi ja Rimi suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde, tervise tugevdamine ning kehaliste- ja vaimsete võimete arendamine, mitte võit ja võidu saavutamine. Laagritest on oodatud osa võtma 6-12aastased lapsed ning varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline.
TRIOBET SAALILIIGA

Eesti meistrivõistluste kõrgliigal on 2014/2015 hooajast peatoetaja ning võistlus kannab nime Triobet saaliliiga. Järjest populaarsemaks muutuva saalijalgpalli kõrgliigasse kuuluvad Eesti kaheksa paremat meeskonda.


 

  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.