U-17 TALLINNA FC FLORA (2012)
Esindaja: Taavi Trasberg (tel. 5256861)
Treener: Kaupo Margusonov (tel. 51989363)
Koduväljak: Sportland Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 19, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: noored@fcflora.ee
Duubel:U-17 Tallinna FC Flora II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1Alizade, Azad07.10.1996EestiETM
2Astur, Maikel17.01.1996EestiKTMETM
3Grauberg, Silver26.11.1996EestiKTMETM
4Holst, Andreas11.01.1997EestiETM
5Juha, Joosep05.09.1996EestiETM
6Jürgenson, Kristjan09.01.1996EestiKTMETM
7Kaasik, Teet13.10.1996EestiKTMETM
8Kalda, Margus Christopher18.08.1996EestiETM
9Karofeld, Magnus20.08.1996EestiETM
10Keert, Kalev Gustav01.08.1996EestiKTMETM
11Klemmer, Ats24.11.1996EestiKTMETM
12Morrone, Martino24.07.1996EestiETM
13Paavo, Tõnu14.10.1996EestiKTMETM
14Purru, Frederik19.12.1996EestiETM
15Riiberg, Herol14.04.1997EestiETM
16Sappinen, Rauno23.01.1996EestiKTMETM
17Siim, Juhan Jograf22.04.1996EestiKTMETM
18Sinisalu, Sten04.02.1996EestiKTMETM
19Sui, Marc Enri28.02.1996EestiKTMETM
20Sõrmus, Silver18.07.1996EestiKTMETM
21Vard, Samuel30.12.1996EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Paavo, Tõnu01616
Juha, Joosep01616
Keert, Kalev Gustav01616
Sappinen, Rauno01515
Jürgenson, Kristjan01515
Karofeld, Magnus01414
Siim, Juhan Jograf01414
Grauberg, Silver01414
Astur, Maikel01414
Sinisalu, Sten01313
Vard, Samuel01313
Holst, Andreas01212
Alizade, Azad01111
Purru, Frederik01111
Riiberg, Herol01010
Sõrmus, Silver01010
Klemmer, Ats077
Morrone, Martino066
Kaasik, Teet044
NimiKarikasLiigadKokku
Keert, Kalev Gustav013621362
Paavo, Tõnu013371337
Juha, Joosep012681268
Jürgenson, Kristjan012281228
Sappinen, Rauno011941194
Siim, Juhan Jograf010981098
Sinisalu, Sten010901090
Karofeld, Magnus010581058
Alizade, Azad0780780
Grauberg, Silver0775775
Vard, Samuel0722722
Sõrmus, Silver0722722
Riiberg, Herol0700700
Astur, Maikel0649649
Purru, Frederik0490490
Morrone, Martino0465465
Holst, Andreas0457457
Klemmer, Ats0292292
Kaasik, Teet0153153
NimiKarikasLiigadKokku
Siim, Juhan Jograf01717
Sappinen, Rauno01717
Riiberg, Herol077
Morrone, Martino066
Alizade, Azad055
Astur, Maikel044
Juha, Joosep033
Keert, Kalev Gustav033
Paavo, Tõnu033
Vard, Samuel011
Sinisalu, Sten011
Grauberg, Silver011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Sinisalu, Sten066
Sappinen, Rauno033
Sõrmus, Silver022
Jürgenson, Kristjan011
Keert, Kalev Gustav011
Paavo, Tõnu011
Grauberg, Silver011
NimiKarikasLiigadKokku