U-17 TALLINNA FC INFONET (2012)
Esindaja: Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Vjatšeslav Smirnov (tel. 5252035)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: fcitallinn.com
Email: fc@infonet.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-valge must must
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roosa must must
1. varuvorm roosa must must
2. varuvorm

1Aksjonov, Aleksandr20.11.1996EestiETM
2Aksjonov, Vadim20.11.1996EestiETM
3Artemiev, Saveliy10.08.1996EestiETM
4Avilov, Viktor09.08.1997EestiETM
5Bahtinov, Viktor15.01.1997EestiKTMETM
6Belov, Aleksander25.06.1996EestiETM
7Borovkov, Vladimir05.07.1996EestiETM
8Danilin, Denis23.07.1996EestiETM
9Dmitrijev, Kirill14.05.1996EestiETM
10Fokin, Mark17.03.1997EestiETM
11Golovljov, Eduard25.01.1997EestiETM
12Igonen, Matvei02.10.1996EestiETM
13Ivanov, Boris29.01.1997EestiETM
14Jakunin, Aleksei30.03.1996EestiKTMETM
15Leškin, Jakov27.04.1996EestiKTMETM
16Maitak, Aleksandr21.02.1996EestiKTMETM
17Mordatenko, Anastasijs24.08.1996LätiKTM
18Obolonin, Filipp08.04.1997EestiKTMETM
19Petrov, Pavel13.03.1996EestiETM
20Tsupsman, Oleg06.12.1996EestiETM
21Tšernov, Artjom15.03.1997EestiKTMETM
22Tur, Edgar28.12.1996EestiKTMETM
23Veide, Marko17.01.1996EestiETM
24Vinogradov, Erik29.04.1996EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tur, Edgar01616
Veide, Marko01616
Golovljov, Eduard01515
Vinogradov, Erik01515
Aksjonov, Aleksandr01414
Jakunin, Aleksei01414
Petrov, Pavel01414
Avilov, Viktor01313
Danilin, Denis01313
Dmitrijev, Kirill01313
Aksjonov, Vadim01313
Borovkov, Vladimir01313
Obolonin, Filipp099
Bahtinov, Viktor088
Mordatenko, Anastasijs088
Artemiev, Saveliy077
Leškin, Jakov066
Maitak, Aleksandr066
Fokin, Mark033
Igonen, Matvei022
Tsupsman, Oleg011
Ivanov, Boris011
NimiKarikasLiigadKokku
Golovljov, Eduard013261326
Tur, Edgar012101210
Veide, Marko011881188
Dmitrijev, Kirill011701170
Avilov, Viktor011121112
Aksjonov, Vadim011071107
Petrov, Pavel010961096
Aksjonov, Aleksandr010931093
Danilin, Denis010801080
Vinogradov, Erik010471047
Borovkov, Vladimir0886886
Jakunin, Aleksei0855855
Artemiev, Saveliy0598598
Mordatenko, Anastasijs0559559
Leškin, Jakov0529529
Maitak, Aleksandr0249249
Bahtinov, Viktor0214214
Fokin, Mark0193193
Obolonin, Filipp0172172
Igonen, Matvei0131131
Ivanov, Boris01515
Tsupsman, Oleg01010
NimiKarikasLiigadKokku
Mordatenko, Anastasijs055
Vinogradov, Erik055
Golovljov, Eduard044
Petrov, Pavel044
Tur, Edgar033
Dmitrijev, Kirill022
Danilin, Denis022
Aksjonov, Vadim011
Veide, Marko011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Vinogradov, Erik033
Aksjonov, Aleksandr033
Aksjonov, Vadim033
Artemiev, Saveliy033
Golovljov, Eduard022
Dmitrijev, Kirill022
Veide, Marko022
Petrov, Pavel011
Igonen, Matvei011
Danilin, Denis011
Maitak, Aleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
Fokin, Mark011
Aksjonov, Vadim011
Artemiev, Saveliy011