KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA II (2015)
Esindaja: Jaak Prints (tel. +372 56643758)
Treener: Joel Indermitte (tel. 6070001)
Koduväljak: Lilleküla harjutusväljak I
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 21, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1KAdler, Janar30.06.1997EestiETM
2KBerggren, Oskar1530.10.1997EestiETM
3KGrauberg, Silver26.11.1996EestiKTMETM
4RJärvelaid, Henri4511.12.1998EestiETM
5KKeert, Kalev Gustav01.08.1996EestiKTMETM
6PKKokla, Jan29.05.1997EestiKTMETM
7KLootus, Sander31.08.1995EestiKTMETM
8KMataloja, Kewin3412.07.1993EestiKTMETM
9VVNurmik, Enri4417.11.1996EestiETM
10PKPaavo, Tõnu1814.10.1996EestiKTMETM
11VVPaplavskis, Ingmar Krister7117.05.1999EestiETM
12PKRande, Randin2828.07.1997EestiETM
13KRidamäe, Romet05.02.1998EestiKTMETM
14ÄPKRoog, Algis22.06.1997EestiETM
15PKSadovoi, Andrei21.02.1997EestiETM
16PKSepp, Alex Sander3208.04.1995EestiETM
17RSiim, Juhan Jograf22.04.1996EestiKTMETM
18KSinisalu, Sten304.02.1996EestiKTMETM
19KTammerik, Hans Joosep30.09.1995EestiETM
20PKVard, Samuel30.12.1996EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Siim, Juhan Jograf43034
Rande, Randin33134
Vard, Samuel42933
Paavo, Tõnu42933
Sepp, Alex Sander23032
Tammerik, Hans Joosep32932
Lootus, Sander42630
Roog, Algis42630
Riiberg, Herol22325
Sinisalu, Sten41721
Grauberg, Silver12021
Kokla, Jan21921
Sadovoi, Andrei21820
Karofeld, Magnus01919
Õunap, Janar01717
Adler, Janar21416
Järvelaid, Henri01515
Kolts, Mark-Sandor21113
Juha, Joosep01212
Berggren, Oskar01212
Aland, Richard01111
Pärn, Eric01111
Astur, Maikel2810
Aloe, Kevin01010
Nurmik, Enri268
Ridamäe, Romet167
Kahr, Andry-Reilo167
Sobtšenko, Roman066
Saliste, Joseph066
Keert, Kalev Gustav156
Mataloja, Kewin156
Ainsalu, Mihkel055
Soosaar, Renno123
Tukiainen, Sakari Ilmari033
Vihmann, Madis033
Šlein, German033
Lepistu, Brent022
Kolesnikov, Mihhail202
Kase, Martin022
Frolov, Andre022
Lepik, Georg011
Gussev, Maksim011
Prosa, Albert011
NimiKarikasLiigadKokku
Siim, Juhan Jograf36023222682
Tammerik, Hans Joosep27023422612
Lootus, Sander36021772537
Paavo, Tõnu36020322392
Rande, Randin13621012237
Sepp, Alex Sander18019822162
Vard, Samuel34217532095
Riiberg, Herol18018292009
Karofeld, Magnus017101710
Sinisalu, Sten30012481548
Kokla, Jan18013461526
Õunap, Janar013771377
Roog, Algis22210651287
Järvelaid, Henri012411241
Grauberg, Silver9010601150
Berggren, Oskar010201020
Aland, Richard0990990
Adler, Janar92820912
Sadovoi, Andrei135730865
Aloe, Kevin0833833
Juha, Joosep0819819
Nurmik, Enri180540720
Keert, Kalev Gustav90406496
Saliste, Joseph0468468
Mataloja, Kewin90316406
Ainsalu, Mihkel0391391
Astur, Maikel18354372
Pärn, Eric0358358
Sobtšenko, Roman0304304
Ridamäe, Romet45238283
Vihmann, Madis0270270
Šlein, German0220220
Tukiainen, Sakari Ilmari0204204
Kolesnikov, Mihhail1800180
Kolts, Mark-Sandor36132168
Frolov, Andre0162162
Lepistu, Brent0152152
Kase, Martin0144144
Soosaar, Renno9021111
Kahr, Andry-Reilo247397
Gussev, Maksim06262
Prosa, Albert02828
NimiKarikasLiigadKokku
Siim, Juhan Jograf62127
Rande, Randin088
Roog, Algis156
Riiberg, Herol145
Paavo, Tõnu235
Kase, Martin033
Õunap, Janar033
Tammerik, Hans Joosep033
Sepp, Alex Sander022
Sobtšenko, Roman022
Ainsalu, Mihkel022
Kokla, Jan022
Vard, Samuel022
Juha, Joosep022
Saliste, Joseph022
Järvelaid, Henri022
Aloe, Kevin022
Sinisalu, Sten011
Astur, Maikel011
Tukiainen, Sakari Ilmari011
Prosa, Albert011
Frolov, Andre011
NimiKarikasLiigadKokku
Rande, Randin101
NimiKarikasLiigadKokku
Tammerik, Hans Joosep246
Lootus, Sander156
Sepp, Alex Sander055
Paavo, Tõnu055
Siim, Juhan Jograf134
Kokla, Jan123
Järvelaid, Henri033
Sinisalu, Sten123
Riiberg, Herol123
Vard, Samuel033
Berggren, Oskar022
Aland, Richard022
Grauberg, Silver022
Roog, Algis022
Õunap, Janar011
Aloe, Kevin011
Sadovoi, Andrei011
Rande, Randin011
Adler, Janar011
Pärn, Eric011
Juha, Joosep011
NimiKarikasLiigadKokku
Tammerik, Hans Joosep112
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.