KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 TALLINNA FC LEVADIA (2020)
Esindaja: Artur Makarov (tel. 53335993)
Jevgeni Gurtšioglujants (tel. 55956651)
Treener: Enn Läänmäe (tel. 5648 9833)
Koduväljak: Maarjamäe kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Tuulenurga 1, Tallinn 12011
Internet: www.fcilevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:U-17 Tallinna FC Levadia II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline roheline roheline
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm helesinine must must
1. varuvorm kollane must must
2. varuvorm

1Aan, Romeo20.01.2005EestiKTMETM
2PKAfonin, Aleksandr9915.06.2004EestiETM
3KAllmann, Alari2020.03.2004EestiKTMETM
4Ehin, Sevastyan05.01.2005EestiKTMETM
5RFomenko, Nikolai8317.06.2005EestiETM
6VVHendrikson, Oskar119.09.2004EestiKTMETM
7KJelin, Maksim209.12.2004EestiKTMETM
8RJurs, Darijus1926.05.2004EestiKTMETM
9PKKofman, Iakov1517.04.2005EestiETM
10KKond, Daaniel506.09.2005EestiKTMETM
11KKoršunov, Andrei3011.04.2004EestiKTMETM
12PKLeht, Gren-Raigo3318.10.2003EestiKTMETM
13VVLirisman, David9919.07.2005EestiKTMETM
14RLuts, Daniel1525.01.2004EestiETM
15VVMaripuu, Sten114.07.2005EestiKTMETM
16PKMelehhov, Fjodor515.03.2004EestiETM
17PKMirijev, Färhad3308.06.2004EestiETM
18KOeselg, Mathias4206.01.2005EestiETM
19KPaiba, Martin3509.11.2004EestiETM
20VVPareiko, Daniil2511.03.2005EestiKTMETM
21RPõder, Ervin918.03.2005EestiETM
22KRand, Sten-Martti1423.05.2004EestiKTMETM
23PKReintal, Ferris2413.01.2004EestiKTMETM
24RSakarias, Artur1022.07.2004EestiETM
25PKSalla, Tobias1106.10.2005EestiKTMETM
26PKSheng, Artjom Anping2006.10.2005EestiETM
27RSikk, Ander9017.11.2005EestiKTMETM
28RSusi, Robin Marcus2517.05.2005EestiKTMETM
29KZimin, Maksim630.11.2004EestiKTMETM
30RTomingas, Tannar1627.12.2004EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Luts, Daniel01717
Melehhov, Fjodor01717
Leht, Gren-Raigo01717
Sakarias, Artur01515
Jurs, Darijus01515
Rand, Sten-Martti01515
Tomingas, Tannar01414
Mirijev, Färhad01414
Kond, Daaniel01313
Reintal, Ferris01212
Hendrikson, Oskar01212
Koršunov, Andrei01212
Zimin, Maksim01010
Aan, Romeo01010
Ehin, Sevastyan01010
Pareiko, Daniil099
Jelin, Maksim099
Sikk, Ander088
Sheng, Artjom Anping077
Afonin, Aleksandr044
Lirisman, David022
Paiba, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
Melehhov, Fjodor015301530
Luts, Daniel014231423
Sakarias, Artur013501350
Rand, Sten-Martti013331333
Jurs, Darijus012941294
Leht, Gren-Raigo011951195
Koršunov, Andrei010801080
Kond, Daaniel0915915
Reintal, Ferris0834834
Aan, Romeo0783783
Hendrikson, Oskar0777777
Ehin, Sevastyan0665665
Jelin, Maksim0647647
Pareiko, Daniil0585585
Tomingas, Tannar0525525
Mirijev, Färhad0496496
Sikk, Ander0432432
Zimin, Maksim0417417
Afonin, Aleksandr0270270
Lirisman, David0180180
Sheng, Artjom Anping09090
Paiba, Martin099
NimiKarikasLiigadKokku
Jurs, Darijus099
Sakarias, Artur066
Leht, Gren-Raigo066
Ehin, Sevastyan022
Sheng, Artjom Anping011
Luts, Daniel011
Sikk, Ander011
Koršunov, Andrei011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Jurs, Darijus066
Kond, Daaniel044
Reintal, Ferris044
Rand, Sten-Martti033
Hendrikson, Oskar022
Tomingas, Tannar022
Leht, Gren-Raigo022
Afonin, Aleksandr022
Sakarias, Artur022
Melehhov, Fjodor022
Sikk, Ander011
Zimin, Maksim011
Pareiko, Daniil011
Ehin, Sevastyan011
Jelin, Maksim011
NimiKarikasLiigadKokku
Reintal, Ferris022
Kond, Daaniel011
Afonin, Aleksandr011
Koršunov, Andrei011
Jurs, Darijus011
Tomingas, Tannar011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.