KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 TALLINNA FCI LEVADIA (2022)
Esindaja: Kaidi Jekimova (tel. 5257738)
Treener: Dmitri Kruglov (tel. 6 004 077)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: www.fcilevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:U-17 Tallinna FCI Levadia II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline roheline roheline
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm helesinine must must
1. varuvorm kollane must must
2. varuvorm

1KBobrovytskyi, Yaroslav3802.01.2006UkrainaJalgpallikool Infonet
2PKDenissov, Arseni3615.03.2006EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
3Dunitš, Alex728.12.2005EestiKTMETMLevadia FC SK
4PKGuljajev, Dmitri27.05.2007EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
5Habarov, Andrei1401.09.2005EestiETMMaardu LM JK
6Ilves, Andrian1717.03.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
7KIvanov, Aleksandr4920.09.2006EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
8Jepifanov, Artjom2502.10.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
9Kasemets, Kaarel Eik10.11.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
10VVKomendantov, Artjom1210.10.2006EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
11Laskov, Maksim924.09.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
12Luts, Rafael7008.07.2007EestiKTMETMLevadia FC SK
13PKMammadli, Känan1119.09.2006EestiETM
14VVMücker, Rasmus3014.11.2005EestiKTMETMLevadia FC SK
15Petrov, Aleks508.07.2006EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
16Pihela, Oscar18.11.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
17Pihkva, Jens Kaspar2208.04.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
18Rodionov, Fjodor2926.11.2007EestiKTMETMLevadia FC SK
19Sibul, Artur1014.10.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
20PKSkvortsov, Maksimilian2320.12.2007EestiKTMETMLevadia FC SK
21Ševtsov, Alex06.02.2007EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
22Takis, Agu Artur2024.08.2006EestiKTMETMLevadia FC SK
23PKTihhomirov, Timofei5905.04.2006EestiETMJalgpallikool Infonet
24PKTšernjakov, Aleksei610.02.2006EestiKTMETM
25KTšernjakov, Jevgeni402.02.2007EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
26PKVimb, Aleksander5526.03.2006EestiKTMETMJalgpallikool Infonet
NimiKarikasLiigadKokku
Tšernjakov, Jevgeni01717
Sibul, Artur01717
Komendantov, Artjom01717
Jepifanov, Artjom01717
Skvortsov, Maksimilian01616
Habarov, Andrei01616
Ilves, Andrian01616
Tihhomirov, Timofei01515
Dunitš, Alex01313
Grafov, Aleks01313
Takis, Agu Artur01313
Vimb, Aleksander01212
Liiv, Hubert01212
Tšernjakov, Aleksei01212
Laskov, Maksim01111
Ivanov, Aleksandr099
Bobrovytskyi, Yaroslav077
Rodionov, Fjodor077
Petrov, Aleks077
Mammadli, Känan055
Pihkva, Jens Kaspar044
Luts, Rafael033
Žutšenja, Eduard033
Kisseljov, Maksim022
Mücker, Rasmus022
Guljajev, Dmitri011
Ševtsov, Alex011
Kond, Daaniel011
Kalaus, Otto Gustav011
Denissov, Arseni011
NimiKarikasLiigadKokku
Komendantov, Artjom014951495
Sibul, Artur014861486
Tšernjakov, Jevgeni013531353
Jepifanov, Artjom013041304
Skvortsov, Maksimilian012991299
Tihhomirov, Timofei012451245
Takis, Agu Artur010271027
Tšernjakov, Aleksei0963963
Dunitš, Alex0961961
Laskov, Maksim0900900
Ilves, Andrian0890890
Habarov, Andrei0760760
Liiv, Hubert0707707
Vimb, Aleksander0643643
Bobrovytskyi, Yaroslav0505505
Rodionov, Fjodor0474474
Ivanov, Aleksandr0365365
Grafov, Aleks0317317
Petrov, Aleks0255255
Mammadli, Känan0245245
Pihkva, Jens Kaspar0133133
Mücker, Rasmus0125125
Kisseljov, Maksim0111111
Luts, Rafael08686
Žutšenja, Eduard08383
Kond, Daaniel04545
Kalaus, Otto Gustav02424
Guljajev, Dmitri01818
Ševtsov, Alex011
NimiKarikasLiigadKokku
Dunitš, Alex01717
Sibul, Artur077
Tihhomirov, Timofei066
Grafov, Aleks055
Laskov, Maksim055
Skvortsov, Maksimilian044
Takis, Agu Artur044
Tšernjakov, Jevgeni044
Žutšenja, Eduard011
Liiv, Hubert011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tihhomirov, Timofei077
Laskov, Maksim044
Tšernjakov, Aleksei044
Habarov, Andrei033
Vimb, Aleksander033
Tšernjakov, Jevgeni033
Sibul, Artur022
Takis, Agu Artur011
Grafov, Aleks011
Pihkva, Jens Kaspar011
Žutšenja, Eduard011
Bobrovytskyi, Yaroslav011
Skvortsov, Maksimilian011
NimiKarikasLiigadKokku
Takis, Agu Artur011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.