KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK WELCO (2021)
Esindaja: Edgar Leht (tel. 57841103)
Treener: Meelis Eelmäe (tel. 5566 9365)
Koduväljak: Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Annemõisa 68b, Tartu 51013
Internet: www.jkwelco.ee
Email: info@jkwelco.ee
Duubel:Tartu JK Welco II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm punane-valge valge valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm neoonroosa must neoonroosa
1. varuvorm neoonroheline must neoonroheline
2. varuvorm

1PKAaviste, Jarmo918.12.1998EestiKTMETMWelco JK
2RAus, Artur1506.04.2000EestiKTMETMWelco JK
3VVKarjagin, Artur111.01.2002EestiKTMETMWelco JK
4PKKartsep, Joonas3913.11.1997EestiKTMETMWelco JK
5KLaks, Artur306.07.2000EestiKTMETMWelco JK
6PKLuts, Joonas612.01.2001EestiKTMETMWelco JK
7KMark, Karl Joosep8021.04.1998EestiKTMETMWelco JK
8RMugra, Mark William2028.01.2005EestiKTMETMWelco JK
9RMäestu, Kristjan9901.02.2004EestiKTMETMWelco JK
10RMägi, Marko1122.09.2004EestiKTMETMWelco JK
11KMärtmaa, Kevin2714.02.1998EestiKTMETMWelco JK
12RNäkk, Rain1717.04.1998EestiKTMETMWelco JK
13KPelska, Frederik2510.02.1998EestiKTMETMWelco JK
14PKPenu, Mihkel1816.04.2004EestiKTMETMWelco JK
15VVPõldvee, Andreas Kevin1218.08.2001EestiETM
16PKPärn, Eric20.08.1996EestiETMWelco JK
17KRaudmäe, Jaagup1919.01.2004EestiKTMETMWelco JK
18PKRoos, Miikal2809.07.2003EestiKTMETMWelco JK
19KZovo, Marten5911.03.1999EestiKTMETMWelco JK
20KTiik, Markus Herman3509.05.1999EestiKTMETMWelco JK
21RValtna, Mikk718.11.1985EestiKTMETMWelco JK
22PKVool, Ander2120.01.1998EestiKTMETMWelco JK
NimiKarikasLiigadKokku
Roos, Miikal11314
Valtna, Mikk11314
Mugra, Mark William11314
Tiik, Markus Herman11213
Näkk, Rain01313
Laks, Artur11213
Mägi, Marko11112
Karjagin, Artur01212
Mark, Karl Joosep11112
Vool, Ander01212
Zovo, Marten01111
Aus, Artur099
Raudmäe, Jaagup189
Märtmaa, Kevin099
Luts, Joonas167
Pärn, Eric077
Timm, Tarvo066
Samed Issah, Ja-Far055
Songisepp, Andre145
Kartsep, Joonas145
Pelska, Frederik055
Heinakroon, Chris-Robin044
Reinoja, Rico044
Põldvee, Andreas Kevin123
Penu, Mihkel123
Aaviste, Jarmo022
Mäestu, Kristjan022
Porila, Andree011
Pärn, Eero011
Saareleht, Tauno101
NimiKarikasLiigadKokku
Tiik, Markus Herman9010801170
Karjagin, Artur010801080
Roos, Miikal909761066
Laks, Artur56883939
Vool, Ander0924924
Zovo, Marten0897897
Näkk, Rain0892892
Valtna, Mikk45821866
Mark, Karl Joosep45767812
Mugra, Mark William90717807
Raudmäe, Jaagup90477567
Luts, Joonas56463519
Mägi, Marko90404494
Märtmaa, Kevin0466466
Aus, Artur0463463
Kartsep, Joonas90341431
Pärn, Eric0390390
Pelska, Frederik0382382
Timm, Tarvo0297297
Põldvee, Andreas Kevin90180270
Samed Issah, Ja-Far0270270
Reinoja, Rico0247247
Heinakroon, Chris-Robin0175175
Songisepp, Andre9078168
Aaviste, Jarmo0106106
Penu, Mihkel342458
Saareleht, Tauno34034
Porila, Andree02626
Mäestu, Kristjan02121
Pärn, Eero01313
NimiKarikasLiigadKokku
Mark, Karl Joosep033
Vool, Ander022
Näkk, Rain022
Mägi, Marko112
Samed Issah, Ja-Far011
Valtna, Mikk101
Roos, Miikal011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Vool, Ander066
Tiik, Markus Herman044
Mugra, Mark William123
Kartsep, Joonas022
Laks, Artur022
Näkk, Rain022
Roos, Miikal022
Pelska, Frederik011
Zovo, Marten011
Mark, Karl Joosep011
Aus, Artur011
Heinakroon, Chris-Robin011
Samed Issah, Ja-Far011
Pärn, Eric011
Valtna, Mikk011
Karjagin, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.