KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
EESTI U-15 (2013)
Esindaja: Ljubov Lobõševa (tel. 5562 5451)
Treener: Karel Voolaid (tel. 55585066)
Koduväljak: EJL TNTK jalgpalliväljak
Koduväljaku aadress: Kotka tn 12,Tallinn
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine/valge must/must valge/sinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAavamägi, Roberto04.06.1999EestiETM
2RFedorenko, Pavel17.06.1999EestiETM
3PKIlves, Rasmus04.03.1999EestiETM
4RJazev, Ilja13.01.1999EestiETM
5PKKehinde, Christopher Wallace09.01.1999EestiETM
6KKendla, Karl Joonas14.08.1999EestiETM
7PKKljutšankin, Pavel02.01.1999EestiETM
8PKKojalo, Creiton19.01.1999EestiETM
9KKraav, Hendrik26.04.1999EestiETM
10VVKriisa, Rasmus14.10.1999EestiETM
11KKurušev, Rasmus07.02.1999EestiETM
12VVLeppsalu, Jürgen04.05.1999EestiETM
13KLipp, Marko19.03.1999EestiETM
14PKLitvjakov, Erko22.07.1999EestiETM
15PKLokk, Markus18.02.1999EestiETM
16KMardiste, Mirko20.01.1999EestiETM
17PKMikko, Markus02.10.1999EestiETM
18KMohhov, Igor01.07.1999EestiETM
19PKOlviste, Heger15.01.1999EestiETM
20VVPaplavskis, Ingmar Krister17.05.1999EestiETM
21VVPastarus, Johan24.04.1999EestiETM
22KPiiber, Gregory10.04.1999EestiETM
23PKPoom, Markus27.02.1999EestiETM
24KRemmet, Markus27.05.1999EestiETM
25KRoosalu, Alex04.05.1999EestiETM
26PKSavirand, Aleks28.04.1999EestiETM
27PKSorga, Erik08.07.1999EestiETM
28KZakusilo, Sergei21.03.1999EestiETM
29PKZanfirov, Vladislav01.02.1999EestiETM
30KZassuhhin, Vsevolod16.01.1999EestiETM
31KTammearu, Siim13.06.1999EestiETM
32RToom, Mart22.03.1999EestiETM
33PKTänna, Oskar13.01.2000EestiETM
34PKVaherna, Markus27.01.1999EestiETM
35KÕunapuu, Uku06.02.1999EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Roosalu, Alex01818
Vaherna, Markus01818
Lokk, Markus01717
Savirand, Aleks01717
Sorga, Erik01616
Mardiste, Mirko01515
Olviste, Heger01515
Mohhov, Igor01414
Zassuhhin, Vsevolod01313
Leppsalu, Jürgen01111
Lipp, Marko01111
Ilves, Rasmus01111
Litvjakov, Erko01111
Tänna, Oskar01010
Poom, Markus01010
Kehinde, Christopher Wallace099
Kojalo, Creiton099
Paplavskis, Ingmar Krister099
Zanfirov, Vladislav099
Kljutšankin, Pavel088
Õunapuu, Uku077
Kendla, Karl Joonas077
Jazev, Ilja066
Fedorenko, Pavel055
Piiber, Gregory044
Tammearu, Siim044
Aavamägi, Roberto011
Toom, Mart011
Mikko, Markus011
Ritson, Marten011
Kraav, Hendrik011
NimiKarikasLiigadKokku
Roosalu, Alex015951595
Lokk, Markus013421342
Mardiste, Mirko013001300
Vaherna, Markus012701270
Savirand, Aleks012201220
Sorga, Erik011571157
Olviste, Heger011231123
Leppsalu, Jürgen0927927
Zassuhhin, Vsevolod0809809
Lipp, Marko0788788
Mohhov, Igor0742742
Paplavskis, Ingmar Krister0671671
Poom, Markus0658658
Ilves, Rasmus0625625
Litvjakov, Erko0515515
Kehinde, Christopher Wallace0473473
Kendla, Karl Joonas0413413
Tänna, Oskar0373373
Õunapuu, Uku0358358
Zanfirov, Vladislav0281281
Kljutšankin, Pavel0253253
Jazev, Ilja0252252
Kojalo, Creiton0229229
Fedorenko, Pavel0131131
Tammearu, Siim0109109
Piiber, Gregory07676
Kraav, Hendrik04949
Mikko, Markus02626
Ritson, Marten02222
Aavamägi, Roberto02121
Toom, Mart01212
NimiKarikasLiigadKokku
Vaherna, Markus044
Poom, Markus044
Lokk, Markus044
Sorga, Erik033
Savirand, Aleks022
Kehinde, Christopher Wallace011
Leppsalu, Jürgen011
Mardiste, Mirko011
Roosalu, Alex011
Zanfirov, Vladislav011
Kojalo, Creiton011
Tänna, Oskar011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Roosalu, Alex022
Mikko, Markus011
Kehinde, Christopher Wallace011
Zassuhhin, Vsevolod011
Litvjakov, Erko011
Olviste, Heger011
Vaherna, Markus011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.