KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KIVIõLI TAMME AUTO (2010)
Esindaja: Erik Šteinberg (tel. 55634811)
(tel. )
Treener: Erik Šteinberg
Koduväljak: Kiviõli linnastaadion
Koduväljaku aadress: Spordi 9, Kiviõli
Internet:
Email: kivioli.sport@mail.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane/ sinine sinine/sinine valge/sinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Borissenko, Aleksei19.09.1987ETM
2Hepner, Janek30.07.1978EestiETM
3Ivarinen, Aleksandr01.08.1976ETM
4Kirilov, Dmitri04.11.1980EestiETM
5Kostin, Sergei28.05.1984EestiETM
6Krivošein, Ilja02.08.1979EestiETM
7Larin, Aleksei29.03.1992EestiETM
8Moskaljov, Andrei09.02.1979MääratlemataKTMETM
9Osmanov, Renat14.05.1984VenemaaETM
10Russakov, Stanislav25.03.1986EestiETM
11Rätsep, Ervin27.03.1993EestiETM
12Smetanin, Anton26.10.1980EestiETM
13Starkopf, Tõnis10.01.1985EestiETM
14Suvorikov, Deniss28.12.1986MääratlemataKTMETM
15Šelehhov, Dmitri09.10.1981EestiETM
16Šteinberg, Erik11.08.1973EestiKTMETM
17Tiismann, Juri23.05.1980EestiETM
18Vorobjov, Dmitri15.04.1989EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Vorobjov, Dmitri33437
Starkopf, Tõnis33437
Kirilov, Dmitri33437
Russakov, Stanislav33336
Kostin, Sergei33336
Moskaljov, Andrei32932
Hepner, Janek32831
Tiismann, Juri32730
Suvorikov, Deniss32528
Šteinberg, Erik32528
Borissenko, Aleksei02525
Šelehhov, Dmitri12223
Krivošein, Ilja21719
Smetanin, Anton01717
Osmanov, Renat11415
Lipin, Maksim01313
Larin, Aleksei3912
Vinogradov, Kirill01111
Gurbanov, Rustam099
Rätsep, Ervin189
Lõsanov, Anatoli077
Lõsanov, Nikolai077
Filimonov, Aleksei156
Ivarinen, Aleksandr055
Berzinš, Vsevolods033
Kurlõtškin, Valeri022
Apalinski, Pavel022
Aasma, Hans-Kristjan011
Antonov, Ilja011
Kotka, Joonas011
Valge, Ian-Erik011
Gurbanov, Tural011
NimiKarikasLiigadKokku
Kirilov, Dmitri27030433313
Vorobjov, Dmitri25230073259
Kostin, Sergei27029703240
Starkopf, Tõnis27029643234
Russakov, Stanislav27023592629
Suvorikov, Deniss27021652435
Tiismann, Juri23521692404
Hepner, Janek21520922307
Šteinberg, Erik24920092258
Moskaljov, Andrei27019202190
Šelehhov, Dmitri9019512041
Borissenko, Aleksei017681768
Smetanin, Anton013871387
Krivošein, Ilja155795950
Lipin, Maksim0765765
Lõsanov, Anatoli0630630
Lõsanov, Nikolai0630630
Vinogradov, Kirill0598598
Osmanov, Renat16515531
Gurbanov, Rustam0492492
Filimonov, Aleksei90352442
Rätsep, Ervin18235253
Larin, Aleksei30220250
Apalinski, Pavel0135135
Ivarinen, Aleksandr0107107
Berzinš, Vsevolods09494
Kotka, Joonas09090
Antonov, Ilja09090
Aasma, Hans-Kristjan03333
Kurlõtškin, Valeri02525
Valge, Ian-Erik01616
Gurbanov, Tural01414
NimiKarikasLiigadKokku
Starkopf, Tõnis22830
Kirilov, Dmitri21416
Russakov, Stanislav167
Borissenko, Aleksei066
Šteinberg, Erik156
Šelehhov, Dmitri055
Tiismann, Juri044
Lõsanov, Anatoli033
Osmanov, Renat022
Lõsanov, Nikolai022
Suvorikov, Deniss022
Lipin, Maksim022
Krivošein, Ilja101
Gurbanov, Rustam011
Apalinski, Pavel011
Antonov, Ilja011
Valge, Ian-Erik011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Suvorikov, Deniss257
Vorobjov, Dmitri055
Kirilov, Dmitri055
Smetanin, Anton044
Moskaljov, Andrei044
Borissenko, Aleksei044
Starkopf, Tõnis033
Tiismann, Juri033
Russakov, Stanislav033
Larin, Aleksei022
Gurbanov, Rustam011
Kostin, Sergei011
Hepner, Janek011
Lõsanov, Nikolai011
Šelehhov, Dmitri011
Osmanov, Renat011
NimiKarikasLiigadKokku
Suvorikov, Deniss011
Hepner, Janek011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.