KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAKVERE FC FLORA (2008)
Esindaja: Ljubov Lobõševa (tel. 55625451)
Ege Heeringas (tel. 53432106)
Treener: Reijo Kuusik
Koduväljak: Rakvere linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane/sinine-must must/must kollane/must
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAava, Argo29.03.1986EestiETM
2RAkimov, Sergei22.10.1976MääratlemataKTMETM
3Aunapuu, Alari23.12.1989EestiKTMETM
4PKBrandt, Esko13.08.1984EestiKTMETM
5RHang, Henri28.08.1991EestiKTMETM
6Kaasik, Jaanus22.06.1990EestiKTMETM
7KKirs, Vallo23.11.1987EestiETM
8PKKlaasen, Jan21.08.1980EestiETM
9PKKuusik, Reijo24.06.1987EestiKTMETM
10KLaidam, Georg20.02.1970EestiETM
11PKLjaš, Joonas03.09.1990EestiKTMETM
12PKNasimov, Igor05.07.1971EestiETM
13Parve, Rasko09.05.1989EestiETM
14PKPetrovits, Alar07.06.1987EestiETM
15PKPolluks, Martin25.04.1987EestiETM
16VVPõld, Ragnar12.03.1990EestiETM
17RRebane, Tarmo09.06.1985EestiKTMETM
18RRohtla, Veiko04.02.1987EestiETM
19KSaar, Kaarel19.03.1990EestiKTMETM
20PKSaar, Mihkel30.09.1982EestiKTMETM
21VVSahkur, Jüris12.09.1990EestiETM
22KStamm, Mihkel11.11.1987EestiETM
23Tohver, Toomas24.04.1973EestiETM
24PKToom, Taivo29.05.1984EestiETM
25PKTovstik, Alari31.07.1984EestiKTMETM
26KVahero, Mehis31.05.1985EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Aava, Argo03434
Petrovits, Alar03434
Hang, Henri03333
Aunapuu, Alari03232
Kuusik, Reijo03232
Brandt, Esko03131
Vahero, Mehis03030
Stamm, Mihkel02525
Nasimov, Igor02525
Rohtla, Veiko02424
Polluks, Martin02424
Akimov, Sergei02323
Kaasik, Jaanus02121
Ljaš, Joonas02020
Saar, Mihkel02020
Tovstik, Alari01818
Saar, Kaarel01717
Rebane, Tarmo01515
Sahkur, Jüris01414
Põld, Ragnar01313
Parve, Rasko01111
Tohver, Toomas01111
Pari, Mati055
Toom, Taivo044
Kirs, Vallo022
Klaasen, Jan011
NimiKarikasLiigadKokku
Petrovits, Alar031263126
Aunapuu, Alari030353035
Aava, Argo029972997
Brandt, Esko029342934
Vahero, Mehis027062706
Kuusik, Reijo026112611
Hang, Henri026082608
Rohtla, Veiko023632363
Polluks, Martin023112311
Stamm, Mihkel022892289
Nasimov, Igor022322232
Akimov, Sergei021142114
Kaasik, Jaanus019801980
Saar, Mihkel017471747
Ljaš, Joonas016861686
Tovstik, Alari016201620
Saar, Kaarel014991499
Sahkur, Jüris012891289
Rebane, Tarmo012761276
Põld, Ragnar011701170
Parve, Rasko010891089
Tohver, Toomas0961961
Pari, Mati0442442
Toom, Taivo0360360
Kirs, Vallo0184184
Klaasen, Jan06161
NimiKarikasLiigadKokku
Petrovits, Alar01717
Akimov, Sergei01010
Kuusik, Reijo077
Brandt, Esko055
Saar, Mihkel044
Hang, Henri033
Ljaš, Joonas033
Aava, Argo011
Vahero, Mehis011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Polluks, Martin077
Nasimov, Igor055
Ljaš, Joonas055
Vahero, Mehis055
Kuusik, Reijo055
Aava, Argo033
Hang, Henri033
Brandt, Esko022
Petrovits, Alar022
Kaasik, Jaanus022
Stamm, Mihkel022
Tovstik, Alari011
Põld, Ragnar011
Sahkur, Jüris011
Rohtla, Veiko011
Tohver, Toomas011
Saar, Mihkel011
Pari, Mati011
NimiKarikasLiigadKokku
Nasimov, Igor011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.