KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FCI TALLINN (2021)
Esindaja: Dmitry Skiperskiy (tel. 5208686)
Vjatšeslav Smirnov (tel. 5252035)
Treener: Vjatšeslav Smirnov
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: www.fcitallinn.com
Email: fc@infonet.ee
Põhimeeskond:Tallinna FCI Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm heleroheline heleroheline heleroheline
1. varuvorm oranž must oranž
2. varuvorm must must must

1KEensalu, Martin26.02.2000EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
2RElhussieny, Omar Nabil Rashad03.11.1985EgiptusInfonet Jalgpallikool
3VVGabenko, Dmitri09.04.2002EestiETMInfonet Jalgpallikool
4KGasinski, Daniel26.10.2001LeeduKTMETMInfonet Jalgpallikool
5RGrankin, Nikita29.08.2000EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
6PKGuzek, Ervin21.11.1994EestiETMInfonet Jalgpallikool
7PKIonov, Martin23.07.2003EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
8PKIštšenko, Vladimir23.04.2001EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
9Jakovlev, Artjom28.08.1998EestiETM
10PKJevstignejev, Pavel28.12.2000EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
11PKKapustin, Anton07.04.2001EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
12PKKarunas, Ilja08.04.1999EestiETMInfonet Jalgpallikool
13KKlimov, Vitali12.07.2002EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
14KKovrigin, Artjom30.10.2001EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
15PKKudrjašov, Danila27.12.2001EestiETMInfonet Jalgpallikool
16PKLugovoi, Artjom03.06.2000EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
17PKMalinin, Vladimir12.02.1992VenemaaInfonet Jalgpallikool
18RPabo, Sander01.10.2001EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
19KSalamatov, Nikita30.12.2000EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
20RSkiperskiy, Dmitry29.04.1973VenemaaETMInfonet Jalgpallikool
21KTarassov, Georgi22.03.2002VenemaaKTMETMInfonet Jalgpallikool
22Titkov, Vladislav02.10.2002EestiETMInfonet Jalgpallikool
23Titkov, Vladislav02.10.2002EestiETMPõhja-Tallinna JK Volta
24PKUtgof, Erik11.11.1999EestiETMInfonet Jalgpallikool
25PKVashchenko, Nikita07.01.2000EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
26KVolkov, Artjom21.09.1999EestiKTMETMInfonet Jalgpallikool
27PKVtorushin, Alexander23.08.2000VenemaaETMPakri SK
NimiKarikasLiigadKokku
Vtorushin, Alexander21921
Ionov, Martin31821
Pabo, Sander21820
Jakovlev, Artjom31720
Ištšenko, Vladimir31619
Lugovoi, Artjom31518
Eensalu, Martin31417
Vashchenko, Nikita31417
Kapustin, Anton21517
Karunas, Ilja31417
Utgof, Erik31316
Malinin, Vladimir11415
Volkov, Artjom31013
Grankin, Nikita21012
Guzek, Ervin2810
Gasinski, Daniel1910
Klimov, Vitali178
Dunitš, Alex156
Jevstignejev, Pavel033
Kudrjašov, Danila033
Titkov, Vladislav022
Pjatajev, Dmitri022
Skiperskiy, Dmitry022
Grigorjev, Andrei022
Salamatov, Nikita112
Tšernjakov, Aleksei011
Kovrigin, Artjom011
Holodov, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
Vtorushin, Alexander18017101890
Jakovlev, Artjom27015301800
Pabo, Sander18016201800
Ištšenko, Vladimir27014401710
Lugovoi, Artjom18811851373
Eensalu, Martin17911791358
Malinin, Vladimir9012151305
Kapustin, Anton12711401267
Vashchenko, Nikita23410171251
Utgof, Erik2259641189
Karunas, Ilja1899641153
Volkov, Artjom2708731143
Ionov, Martin121796917
Grankin, Nikita143730873
Gasinski, Daniel90538628
Guzek, Ervin82517599
Klimov, Vitali36485521
Dunitš, Alex45179224
Pjatajev, Dmitri0180180
Grigorjev, Andrei0164164
Salamatov, Nikita5190141
Kudrjašov, Danila07878
Jevstignejev, Pavel06969
Holodov, Artur04545
Skiperskiy, Dmitry04040
Titkov, Vladislav03535
Kovrigin, Artjom02020
Tšernjakov, Aleksei077
NimiKarikasLiigadKokku
Pabo, Sander21416
Dunitš, Alex4610
Malinin, Vladimir099
Volkov, Artjom246
Grankin, Nikita055
Vashchenko, Nikita145
Utgof, Erik325
Ištšenko, Vladimir044
Eensalu, Martin123
Lugovoi, Artjom033
Guzek, Ervin213
Karunas, Ilja123
Ionov, Martin112
Gasinski, Daniel112
Vtorushin, Alexander011
Kapustin, Anton011
Kudrjašov, Danila011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ištšenko, Vladimir4812
Eensalu, Martin21012
Vashchenko, Nikita156
Lugovoi, Artjom246
Pabo, Sander055
Utgof, Erik033
Gasinski, Daniel022
Malinin, Vladimir022
Karunas, Ilja022
Ionov, Martin011
Skiperskiy, Dmitry011
Kovrigin, Artjom011
Jakovlev, Artjom011
Salamatov, Nikita101
Dunitš, Alex011
Vtorushin, Alexander011
Volkov, Artjom011
NimiKarikasLiigadKokku
Vashchenko, Nikita022
Eensalu, Martin022
Gasinski, Daniel011
Karunas, Ilja011
Malinin, Vladimir011
Lugovoi, Artjom101
Ištšenko, Vladimir101
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.