KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC INFONET (N) (2012)
Esindaja: Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Boriss Fedorenko (tel. 5559 9491)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: fcitallinn.com
Email: fc@infonet.ee
Põhimeeskond:Pärnu JK II (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm helesinine must helesinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must must
1. varuvorm lilla must must
2. varuvorm

1Barsukova, Arina23.10.1992ETM
2Bessalova, Karolina29.07.1996VenemaaETM
3Bogdanskaja, Anna24.11.1995EestiETM
4Butakova, Elina27.07.1996EestiETM
5Djomina, Jana11.08.1996EestiETM
6Gunar, Kristina21.11.1992EestiETM
7Gvozdeva, Kristina24.01.1988EestiETM
8Ikonnikova, Aleksandra05.05.1985EestiETM
9Ižitsa, Jelena04.07.1996MääratlemataETM
10Jašina, Stella05.07.1992EestiETM
11Kepp, Anna02.11.1996EestiETM
12Kolk, Regina25.09.1992EestiETM
13Kopnina, Anželika25.09.1995EestiETM
14Krugljak, Maria02.09.1993EestiETM
15Lartšenko, Kristina09.11.1995EestiETM
16Matvejeva, Kristina08.07.1990-ETM
17Medvedski, Natalija01.10.1990MääratlemataETM
18Neifert, Radina-Diana09.10.1977MääratlemataETM
19Pokintšereda, Marina04.12.1994EestiETM
20Remidovskaja, Alina26.06.1990EestiETM
21Rogova, Kristina28.11.1993EestiETM
22Romanjuk, Ilona27.07.1995-ETM
23Sadohhina, Darja04.08.1994EestiETM
24Semjonova, Vita-Lina02.04.1996EestiETM
25Shustrova, Zinaida26.03.1995Ukraina
26Strelkova, Viktoria13.02.1995EestiETM
27Širkovskaja, Kristina04.04.1995EestiETM
28Tolmaciova, Irina23.12.1981ETM
NimiKarikasLiigadKokku
Sadohhina, Darja11920
Matvejeva, Kristina11819
Lartšenko, Kristina11819
Medvedski, Natalija11819
Rogova, Kristina11718
Kopnina, Anželika11718
Ižitsa, Jelena11617
Pokintšereda, Marina11516
Gvozdeva, Kristina11415
Bessalova, Karolina11415
Romanjuk, Ilona11314
Strelkova, Viktoria11011
Širkovskaja, Kristina01111
Jašina, Stella099
Neifert, Radina-Diana088
Remidovskaja, Alina077
Pavlova, Olga167
Tolmaciova, Irina055
Kolk, Regina033
Krugljak, Maria022
Kepp, Anna022
Ikonnikova, Aleksandra011
Barsukova, Arina011
Gunar, Kristina011
Bogdanskaja, Anna101
NimiKarikasLiigadKokku
Sadohhina, Darja9016531743
Kopnina, Anželika9014991589
Matvejeva, Kristina9014961586
Medvedski, Natalija9014571547
Ižitsa, Jelena9014371527
Lartšenko, Kristina9014221512
Rogova, Kristina4514101455
Gvozdeva, Kristina9012251315
Bessalova, Karolina4510291074
Pokintšereda, Marina1810081026
Romanjuk, Ilona10879889
Strelkova, Viktoria80688768
Pavlova, Olga90540630
Jašina, Stella0625625
Remidovskaja, Alina0454454
Širkovskaja, Kristina0445445
Tolmaciova, Irina0396396
Neifert, Radina-Diana0369369
Krugljak, Maria0153153
Kepp, Anna0103103
Barsukova, Arina09090
Ikonnikova, Aleksandra09090
Bogdanskaja, Anna72072
Kolk, Regina06868
Gunar, Kristina044
NimiKarikasLiigadKokku
Rogova, Kristina022
Medvedski, Natalija011
Kopnina, Anželika011
Jašina, Stella011
Lartšenko, Kristina011
Bessalova, Karolina011
Matvejeva, Kristina011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Bessalova, Karolina033
Kopnina, Anželika033
Medvedski, Natalija022
Rogova, Kristina011
Sadohhina, Darja101
Jašina, Stella011
Ikonnikova, Aleksandra011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.