KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC LEVADIA III (2014)
Esindaja: Theimo Tülp (tel. 5158885)
Aivar Priidel (tel. 5234680)
Treener: Aivar Priidel (tel. 5234680)
Koduväljak: Maarjamäe kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Tuulenurga 1, Tallinn 12011
Internet: www.fcilevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Põhimeeskond:Tallinna FCI Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge valge
1. varuvorm valge valge roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm sinine must sinine
2. varuvorm

1Allandi, Anders03.04.1994EestiKTMETM
2RBerdinskih, Jevgeni09.09.1994EestiKTMETM
3KJakobson, Juhan28.02.1993EestiKTMETM
4PKJenk, Sander22.03.1993EestiKTMETM
5KKaal, Tambet26.11.1994EestiKTMETM
6Kannel, Raido20.03.1998EestiKTMETM
7KKunts, Johannes11.01.1995EestiKTMETM
8Leppik, Johann Erik06.09.1995EestiKTMETM
9KLiblik, Tiit28.04.1993EestiKTMETM
10Lunde, Margo08.08.1995EestiKTMETM
11Läänmäe, Enn06.12.1964EestiETM
12Madisson, Rain-Toomas27.08.1993EestiETM
13Mutso, Kaspar01.08.1998EestiKTMETM
14PKNaeris, Hendrico04.08.1993EestiKTMETM
15ROengo, Oskar Friedrich21.04.1994EestiKTMETM
16PKOolo, Mati24.03.1993EestiKTMETM
17PKPiel, Leo Kristopher17.09.1993EestiKTMETM
18Polberg, Rando29.09.1987EestiETM
19KRosenbaum, Reijo21.11.1993EestiKTMETM
20VVRumm, Kaspar16.04.1993EestiKTMETM
21KRätsnik, Sten Anders13.06.1995EestiKTMETM
22RSinka, Jaan15.06.1993EestiKTMETM
23Sonnberg, Sander14.06.1993EestiKTMETM
24Subatšjus, Sten Renar27.01.1995EestiKTMETM
25Tali, Mihkel01.02.1995EestiKTMETM
26PKTammvee, Martin14.04.1994EestiKTMETM
27KUrboja, Olari12.01.1993EestiKTMETM
28Valma, Lauri04.03.1994EestiKTMETM
29Vellama, Hendrik18.03.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Piel, Leo Kristopher32225
Jakobson, Juhan21921
Berdinskih, Jevgeni31720
Kaal, Tambet31619
Naeris, Hendrico11819
Oolo, Mati31316
Sinka, Jaan21315
Oengo, Oskar Friedrich31114
Kunts, Johannes21113
Polberg, Rando31013
Preiman, Mart Paul01313
Heinola, Henry William01313
Prunn, Kristjan01313
Aksiim, Oskar01313
Läänmäe, Enn01212
Vellama, Hendrik3912
Tammvee, Martin3912
Grigorevskiy, Roman01111
Rumm, Kaspar2810
Valma, Lauri1910
Leppik, Johann Erik2810
Tiru, Hannes099
Makarov, Valeri088
Tsvetkov, Vladislav088
Urboja, Olari178
Reinvald, Henri077
Kannel, Raido077
Mutso, Kaspar077
Kaldoja, Braien066
Kotli, Silver156
Džumadil, Alger055
Vassiljev, Vladimir055
Tolbuzov, Viktor055
Tali, Mihkel134
Altnurme, Künter Uku134
Läst, Harles044
Vainumäe, Magnar044
Lazarev, Aleksandr033
Allandi, Anders033
Jegorov, Dmitri033
Iljin, Vladislav033
Rosenbaum, Reijo123
Roosnupp, Mark Oliver033
Liblik, Tiit033
Tamme, Kristjan022
Jenk, Sander022
Subatšjus, Sten Renar011
Rätsnik, Sten Anders101
Sonnberg, Sander011
Brõlin, Nikita011
Vihmann, Madis011
NimiKarikasLiigadKokku
Piel, Leo Kristopher27017622032
Jakobson, Juhan18013711551
Kaal, Tambet27011941464
Berdinskih, Jevgeni18111891370
Oolo, Mati22510151240
Preiman, Mart Paul010641064
Sinka, Jaan1808721052
Naeris, Hendrico909491039
Heinola, Henry William010031003
Tammvee, Martin270696966
Aksiim, Oskar0855855
Grigorevskiy, Roman0830830
Prunn, Kristjan0793793
Valma, Lauri45699744
Vellama, Hendrik190528718
Kunts, Johannes179520699
Tiru, Hannes0680680
Leppik, Johann Erik154516670
Tsvetkov, Vladislav0665665
Kannel, Raido0630630
Oengo, Oskar Friedrich106462568
Rumm, Kaspar180381561
Kotli, Silver90450540
Mutso, Kaspar0531531
Makarov, Valeri0521521
Urboja, Olari90405495
Polberg, Rando91371462
Kaldoja, Braien0450450
Tolbuzov, Viktor0450450
Reinvald, Henri0446446
Vassiljev, Vladimir0405405
Džumadil, Alger0360360
Läst, Harles0315315
Tali, Mihkel90206296
Vainumäe, Magnar0288288
Iljin, Vladislav0258258
Jegorov, Dmitri0206206
Läänmäe, Enn0182182
Lazarev, Aleksandr0180180
Roosnupp, Mark Oliver0180180
Liblik, Tiit0158158
Allandi, Anders0120120
Jenk, Sander0119119
Rosenbaum, Reijo4562107
Tamme, Kristjan0106106
Altnurme, Künter Uku267298
Vihmann, Madis09090
Brõlin, Nikita04545
Sonnberg, Sander04545
Subatšjus, Sten Renar04545
Rätsnik, Sten Anders18018
NimiKarikasLiigadKokku
Preiman, Mart Paul01010
Berdinskih, Jevgeni178
Grigorevskiy, Roman088
Piel, Leo Kristopher055
Oolo, Mati224
Sinka, Jaan044
Vellama, Hendrik033
Naeris, Hendrico033
Reinvald, Henri033
Iljin, Vladislav033
Tolbuzov, Viktor022
Tiru, Hannes022
Oengo, Oskar Friedrich112
Jegorov, Dmitri011
Roosnupp, Mark Oliver011
Polberg, Rando011
Vainumäe, Magnar011
Makarov, Valeri011
Tammvee, Martin011
Kaldoja, Braien011
Rumm, Kaspar011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Jakobson, Juhan077
Berdinskih, Jevgeni044
Tammvee, Martin213
Piel, Leo Kristopher033
Oolo, Mati202
Sinka, Jaan112
Mutso, Kaspar022
Grigorevskiy, Roman022
Tiru, Hannes011
Rosenbaum, Reijo101
Kaal, Tambet011
Läänmäe, Enn011
Oengo, Oskar Friedrich101
Prunn, Kristjan011
Kannel, Raido011
Leppik, Johann Erik011
Liblik, Tiit011
Makarov, Valeri011
Rätsnik, Sten Anders101
Naeris, Hendrico011
Kotli, Silver011
Preiman, Mart Paul011
NimiKarikasLiigadKokku
Sinka, Jaan112
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.