KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PAIDE LINNAMEESKOND U21 (2021)
Esindaja: Gert Kams (tel. 56240156)
Jaanus Pruuli (tel. 5033145)
Treener: Erki Kesküla (tel. 5101181)
Koduväljak: Paide linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kooli 1, Paide
Internet: www.paidelinnameeskond.ee
Email: info@paidelinnameeskond.ee
Põhimeeskond:Paide Linnameeskond
Duubel:Paide Linnameeskond IV

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm tumesinine sinine sinine
1. varuvorm valge sinine valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must oranž
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1KAer, Siim2622.07.2001EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
2PKEiner, Matrix2125.08.2003EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
3REino, Raimond1715.02.2000EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
4KKallas, Rasmus2818.11.2003EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
5PKKelement, Marten Henrik7724.10.2003EestiETMPaide Linnameeskond JK
6PKKokla, Joel520.06.2001EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
7PKKärp, Kevin3425.01.2002EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
8RLuts, Jaagup3020.03.2002EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
9KMetso, Kevin5018.12.2002EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
10PKPalumets, Kevor8021.11.2002EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
11KPoolma, Jander5419.12.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
12VVSapp, Mattias5608.01.2001EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
13RUsar, Simon5304.11.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
NimiKarikasLiigadKokku
Luts, Jaagup01313
Pelt, Kristjan01313
Aer, Siim01212
Metso, Kevin01212
Einer, Matrix01212
Kokla, Joel01111
Soo, Sander01010
Sapp, Mattias01010
Kelement, Marten Henrik01010
Kärp, Kevin099
Sinilaid, Sander088
Drame, Hadji077
Usar, Simon077
Palumets, Kevor066
Kallas, Rasmus066
Eino, Raimond066
Kase, Martin066
Poolma, Jander055
Camara, Sekou Amadou055
Toom, Mait033
Tamme, Sten-Erik033
Yusif, Abdul Razak022
Kanne, Kevin Joshua022
Piht, Kristofer022
Mööl, Karl022
Owusu Sekyere, Deabeas Nii Klu011
Hanson, Mait-Markus011
Kauber, Kevin011
Luts, Siim011
Toomet, Carmo011
NimiKarikasLiigadKokku
Pelt, Kristjan011701170
Aer, Siim010801080
Metso, Kevin010281028
Luts, Jaagup0946946
Sapp, Mattias0885885
Kokla, Joel0877877
Kelement, Marten Henrik0742742
Einer, Matrix0726726
Sinilaid, Sander0593593
Kase, Martin0495495
Drame, Hadji0482482
Kärp, Kevin0478478
Palumets, Kevor0475475
Eino, Raimond0423423
Kallas, Rasmus0359359
Soo, Sander0311311
Toom, Mait0270270
Poolma, Jander0257257
Camara, Sekou Amadou0251251
Tamme, Sten-Erik0225225
Usar, Simon0212212
Yusif, Abdul Razak0158158
Mööl, Karl0144144
Piht, Kristofer09797
Owusu Sekyere, Deabeas Nii Klu04545
Luts, Siim04545
Kanne, Kevin Joshua03939
Kauber, Kevin02626
Toomet, Carmo01616
Hanson, Mait-Markus01515
NimiKarikasLiigadKokku
Luts, Jaagup066
Piht, Kristofer066
Aer, Siim055
Drame, Hadji044
Sinilaid, Sander044
Kelement, Marten Henrik044
Palumets, Kevor022
Camara, Sekou Amadou022
Pelt, Kristjan022
Usar, Simon011
Einer, Matrix011
Eino, Raimond011
Metso, Kevin011
Kärp, Kevin011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Metso, Kevin033
Palumets, Kevor011
Kokla, Joel011
Sinilaid, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.