KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 VIIMSI MRJK (2022)
Esindaja: Kristen Viikmäe (tel. 56822980)
Treener: Arli Salm (tel. 5127572)
Koduväljak: Viimsi staadion
Koduväljaku aadress: Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
Internet: www.mrjk.ee
Email: info@mrjk.ee
Duubel:Viimsi MRJK (T-06)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm must punane punane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline must must
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Martin, Kaspar01919
Vigla, Gregor01919
Rabtšuk, Rasmus01919
Allas, Fred Harris01818
Rumma, Rassel-Rait01818
Annist, Aksel01818
Laidvee, Rasmus01818
Haavik, Markus01717
Sepp, Gregor01717
Tovstik, Sander01515
Lode, Rasmus01515
Näppi, Andre01212
Seppik, Martin01212
Salm, Oliver099
Vahe, Roden088
Pällo, Oliver088
Väljamäe, Hugo Feliks077
Tšutšman, Egor066
Peterson, Robert066
De Pizzol, Oscar044
Mandre, Markus044
Metsma, Hannes033
Tarto, Joonas033
Tuulik, Mathias011
Arulaane, Antti011
Lahe, Cristopher011
NimiKarikasLiigadKokku
Vigla, Gregor017101710
Rabtšuk, Rasmus015691569
Annist, Aksel015511551
Laidvee, Rasmus015331533
Allas, Fred Harris014801480
Rumma, Rassel-Rait014441444
Haavik, Markus014311431
Martin, Kaspar013751375
Lode, Rasmus012621262
Tovstik, Sander012581258
Sepp, Gregor010941094
Vahe, Roden0666666
Näppi, Andre0640640
Seppik, Martin0459459
Väljamäe, Hugo Feliks0451451
Pällo, Oliver0391391
Peterson, Robert0360360
Tšutšman, Egor0340340
De Pizzol, Oscar0204204
Salm, Oliver0202202
Tarto, Joonas0157157
Lahe, Cristopher09090
Mandre, Markus05353
Metsma, Hannes05353
Arulaane, Antti01717
Tuulik, Mathias01010
NimiKarikasLiigadKokku
Allas, Fred Harris088
Rumma, Rassel-Rait077
Martin, Kaspar077
Vahe, Roden044
Tšutšman, Egor044
Tovstik, Sander033
Sepp, Gregor022
Laidvee, Rasmus022
Lode, Rasmus011
Metsma, Hannes011
Seppik, Martin011
Pällo, Oliver011
Haavik, Markus011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tovstik, Sander099
Allas, Fred Harris044
Vahe, Roden033
Laidvee, Rasmus022
Annist, Aksel022
Vigla, Gregor011
Haavik, Markus011
Rumma, Rassel-Rait011
Lode, Rasmus011
Sepp, Gregor011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.