KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA (2021)
Esindaja: Norbert Hurt (tel. +372 5347 4738)
Reili Järvalt (tel. +372 5373 8255)
Treener: Jürgen Henn
Koduväljak: A. Le Coq Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 21, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee
Duubel:Tallinna FC Flora U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž oranž oranž
1. varuvorm must must must
2. varuvorm roheline roheline roheline

1RAlliku, Rauno902.03.1990EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
2VVGrünvald, Evert3306.04.2001EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
3KHussar, Kristo2628.06.2002EestiETMFlora Jalgpalliklubi
4VVIgonen, Matvei3202.10.1996EestiETMFlora Jalgpalliklubi
5KKallaste, Ken2531.08.1988EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
6KKuusk, Märten205.04.1996EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
7RLepik, Mark Anders1710.09.2000EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
8KLilander, Michael2720.06.1997EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
9KLukka, Marco404.12.1996EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
10PKMiller, Martin1025.09.1997EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
11VVNõmm, Karl-Romet3104.01.1998EestiETMFlora Jalgpalliklubi
12ROjamaa, Henrik820.05.1991EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
13VVPaplavskis, Ingmar Krister117.05.1999EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
14PKPoom, Markus3527.02.1999EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
15KPürg, Henrik2403.06.1996EestiETMFlora Jalgpalliklubi
16RReinkort, Sten729.04.1998EestiETMFlora Jalgpalliklubi
17RSappinen, Rauno1123.01.1996EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
18KSeppik, Markkus4316.04.2001EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
19PKShein, Rocco Robert2114.07.2003EestiKTMETM
20PKSmirnov, Andrei1828.06.2003EestiETM
21PKSoomets, Markus2802.03.2000EestiKTMETMFlora Jalgpalliklubi
22RZenjov, Sergei2020.04.1989EestiETMFlora Jalgpalliklubi
23KTõugjas, Erko Jonne1605.07.2003EestiETM
24RUsta, Taaniel2217.02.2003EestiETM
25PKVassiljev, Konstantin1416.08.1984EestiETMFlora Jalgpalliklubi
26PKVälja, Henri2304.11.2001EestiETMFlora Jalgpalliklubi
NimiKarikasLiigadKokku
Sappinen, Rauno42024
Lilander, Michael51823
Miller, Martin41923
Kuusk, Märten51722
Alliku, Rauno51621
Zenjov, Sergei21921
Poom, Markus21921
Igonen, Matvei41620
Vassiljev, Konstantin41519
Ojamaa, Henrik31518
Lukka, Marco21517
Reinkort, Sten41317
Seppik, Markkus41014
Pürg, Henrik21113
Välja, Henri21113
Soomets, Markus21113
Hussar, Kristo3811
Shein, Rocco Robert369
Kuraksin, Danil246
Kallaste, Ken055
Nõmm, Karl-Romet145
Sinyavskiy, Vlasiy101
Tõugjas, Erko Jonne011
NimiKarikasLiigadKokku
Lilander, Michael45015842034
Kuusk, Märten45015021952
Miller, Martin36015401900
Igonen, Matvei36014401800
Sappinen, Rauno29213601652
Poom, Markus11014681578
Zenjov, Sergei15713821539
Ojamaa, Henrik25312601513
Lukka, Marco18011471327
Seppik, Markkus3609001260
Vassiljev, Konstantin2799801259
Pürg, Henrik1809901170
Alliku, Rauno273703976
Hussar, Kristo270604874
Soomets, Markus180655835
Välja, Henri81602683
Reinkort, Sten164408572
Shein, Rocco Robert270298568
Nõmm, Karl-Romet90360450
Kallaste, Ken0383383
Kuraksin, Danil101144245
Sinyavskiy, Vlasiy90090
Tõugjas, Erko Jonne09090
NimiKarikasLiigadKokku
Sappinen, Rauno21416
Zenjov, Sergei189
Alliku, Rauno077
Vassiljev, Konstantin145
Kuraksin, Danil033
Seppik, Markkus123
Välja, Henri033
Pürg, Henrik123
Poom, Markus033
Kuusk, Märten202
Ojamaa, Henrik022
Lilander, Michael011
Reinkort, Sten101
Miller, Martin011
Soomets, Markus011
NimiKarikasLiigadKokku
Ojamaa, Henrik088
Poom, Markus088
Vassiljev, Konstantin066
Reinkort, Sten044
Miller, Martin033
Alliku, Rauno033
Zenjov, Sergei033
Välja, Henri022
Kuusk, Märten011
Lilander, Michael011
Sappinen, Rauno011
NimiKarikasLiigadKokku
Ojamaa, Henrik167
Poom, Markus066
Lukka, Marco134
Pürg, Henrik123
Soomets, Markus033
Alliku, Rauno202
Sappinen, Rauno022
Seppik, Markkus022
Hussar, Kristo112
Zenjov, Sergei022
Igonen, Matvei022
Välja, Henri011
Shein, Rocco Robert011
Kuusk, Märten011
Lilander, Michael011
Kallaste, Ken011
Miller, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.