KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PAIDE LINNAMEESKOND IV (2021)
Esindaja: Jaanus Pruuli (tel. 5033145)
Treener: Meelis Rooba
Koduväljak: Paide linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kooli 1, Paide
Internet: www.paidelinnameeskond.ee
Email: info@paidelinnameeskond.ee
Põhimeeskond:Paide Linnameeskond U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKEhman, Hans Artur4028.11.2001EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
2VVHanson, Mait-Markus118.09.2003EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
3KHulko, Ranet3016.10.2003EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
4KKaitsa, Artur Simmo6930.12.2001EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
5PKKanne, Kevin Joshua1517.05.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
6KKendaru, Kert4813.09.2000EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
7KKohk, Rait529.11.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
8PKLee, Georg414.06.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
9KLieberg, Markus626.11.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
10RLiukonen, Marten1401.08.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
11PKPajumaa, Marcus1001.11.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
12RPenu, Sten-Silver1322.10.2004EestiETMPaide Linnameeskond JK
13KSaare, Andre922.06.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
14PKSoo, Sander214.01.2005EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
15KTamme, Sten-Erik1915.01.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
16PKToomet, Carmo9915.03.2003EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
17VVTuuleveski, Sten Erik4121.12.2000EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
18VVUusleer, Kermo2116.08.2004EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
19PKValge, Karl3903.01.2002EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
20KVestung, Robin4216.07.2003EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
21KVäli, Ramon07.06.2001EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
22PKÕlge, Rait08.11.2000EestiKTMETMPaide Linnameeskond JK
NimiKarikasLiigadKokku
Tamme, Sten-Erik01717
Kanne, Kevin Joshua01616
Hulko, Ranet01616
Saare, Andre01515
Hanson, Mait-Markus01515
Toomet, Carmo01313
Lieberg, Markus01313
Vestung, Robin01111
Valge, Karl01111
Poolma, Jander099
Kendaru, Kert099
Õlge, Rait099
Liukonen, Marten099
Ehman, Hans Artur088
Kärp, Kevin077
Uusleer, Kermo077
Einer, Matrix055
Kaitsa, Artur Simmo055
Tuuleveski, Sten Erik055
Soo, Sander044
Pajumaa, Marcus044
Lee, Georg044
Usar, Simon033
Metso, Kevin033
Luts, Jaagup022
Morov, Martin011
Väli, Ramon011
Penu, Sten-Silver011
NimiKarikasLiigadKokku
Tamme, Sten-Erik015301530
Kanne, Kevin Joshua013951395
Saare, Andre012811281
Hulko, Ranet012281228
Toomet, Carmo011701170
Hanson, Mait-Markus011631163
Lieberg, Markus0835835
Vestung, Robin0821821
Poolma, Jander0782782
Kendaru, Kert0765765
Õlge, Rait0703703
Valge, Karl0658658
Kärp, Kevin0630630
Ehman, Hans Artur0546546
Einer, Matrix0450450
Liukonen, Marten0378378
Uusleer, Kermo0367367
Soo, Sander0315315
Pajumaa, Marcus0304304
Lee, Georg0297297
Kaitsa, Artur Simmo0248248
Usar, Simon0225225
Metso, Kevin0225225
Luts, Jaagup0180180
Tuuleveski, Sten Erik09898
Penu, Sten-Silver07171
Morov, Martin04545
Väli, Ramon03030
NimiKarikasLiigadKokku
Kendaru, Kert01515
Einer, Matrix099
Toomet, Carmo088
Kanne, Kevin Joshua077
Kärp, Kevin044
Soo, Sander044
Usar, Simon033
Valge, Karl033
Ehman, Hans Artur022
Luts, Jaagup022
Tuuleveski, Sten Erik022
Lieberg, Markus011
Metso, Kevin011
Lee, Georg011
Vestung, Robin011
Õlge, Rait011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lieberg, Markus033
Kärp, Kevin022
Tamme, Sten-Erik022
Vestung, Robin022
Kanne, Kevin Joshua022
Metso, Kevin011
Hanson, Mait-Markus011
Lee, Georg011
Einer, Matrix011
Soo, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.