KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JK VAPRUS (2021)
Esindaja: Karl Palatu (tel. 56697722)
Treener: Taavi Midenbritt
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: www.vaprus.ee
Email:
Duubel:Pärnu JK Vaprus II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KGrahv, Georg217.10.2001EestiKTMETMJK Vaprus
2PKHanson, Henri1518.04.1995EestiKTMETMJK Vaprus
3KIlves, Rasmus2204.03.1999EestiKTMETMJK Vaprus
4PKKaljumäe, Marek2618.02.1991EestiETMJK Vaprus
5PKKrutogolov, Anton505.04.2001EestiETM
6KKõrre, Uku1719.04.2000EestiKTMETMJK Vaprus
7PKLehter, Devid2404.06.2000EestiETM
8PKLimberg, Robin3910.10.2001EestiKTMETMJK Vaprus
9PKMark, Reno2316.11.2000EestiKTMETMJK Vaprus
10PKMõtt, Rocco824.04.2001EestiKTMETMJK Vaprus
11VVNõmm, Ott1323.10.2004EestiKTMETMJK Vaprus
12PKPaabut, Ander1128.09.1990EestiKTMETMJK Vaprus
13VVPalm, Siim-Sten2718.08.1992EestiETMJK Vaprus
14KRistikivi, Ranet4519.11.2000EestiKTMETMJK Vaprus
15RSaarts, Kristen928.10.1994EestiKTMETMJK Vaprus
16PKTekko, Tauno614.12.1994EestiKTMETMJK Vaprus
17KTiidermann, Raimond3330.09.2002EestiKTMETMJK Vaprus
18RTiismaa, Ronaldo7702.05.2001EestiKTMETMJK Vaprus
19VVVainu, Hendrik103.04.1996EestiKTMETMJK Vaprus
20RVallik, Virgo703.02.2003EestiETMJK Vaprus
21PKVeensalu, Enrico1819.08.1999EestiKTMETMJK Vaprus
22KVihmoja, Tõnis1015.01.1993EestiKTMETMJK Vaprus
23KVillota, Magnus411.02.1998EestiKTMETMJK Vaprus
NimiKarikasLiigadKokku
Krutogolov, Anton12324
Vainu, Hendrik02323
Vallik, Virgo12223
Saarts, Kristen12223
Vihmoja, Tõnis12122
Villota, Magnus12122
Veensalu, Enrico12122
Tekko, Tauno12021
Limberg, Robin12021
Kaljumäe, Marek02121
Hanson, Henri11920
Mõtt, Rocco11920
Ilves, Rasmus11617
Kõrre, Uku01515
Lehter, Devid01414
Mark, Reno11213
Grahv, Georg1910
Ristikivi, Ranet145
Nõmm, Ott123
Pent, Toomas022
Tiismaa, Ronaldo011
Šalda, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
Vainu, Hendrik020492049
Villota, Magnus9018901980
Krutogolov, Anton9018291919
Vihmoja, Tõnis9018251915
Kaljumäe, Marek018291829
Saarts, Kristen9017041794
Tekko, Tauno10416181722
Limberg, Robin4514651510
Hanson, Henri6514051470
Veensalu, Enrico4513721417
Ilves, Rasmus9012441334
Kõrre, Uku011071107
Vallik, Virgo25939964
Mõtt, Rocco-14967953
Mark, Reno45805850
Lehter, Devid0732732
Grahv, Georg90486576
Ristikivi, Ranet45216261
Nõmm, Ott90111201
Tiismaa, Ronaldo09090
Pent, Toomas06363
Šalda, Artur01414
NimiKarikasLiigadKokku
Veensalu, Enrico055
Vallik, Virgo033
Krutogolov, Anton033
Villota, Magnus033
Saarts, Kristen123
Tekko, Tauno011
Mark, Reno011
NimiKarikasLiigadKokku
Krutogolov, Anton044
Hanson, Henri022
Limberg, Robin022
Tekko, Tauno011
Mõtt, Rocco011
Veensalu, Enrico011
NimiKarikasLiigadKokku
Limberg, Robin088
Villota, Magnus088
Tekko, Tauno167
Ilves, Rasmus055
Krutogolov, Anton134
Vallik, Virgo224
Kaljumäe, Marek044
Vihmoja, Tõnis044
Vainu, Hendrik033
Grahv, Georg112
Hanson, Henri022
Ristikivi, Ranet022
Kõrre, Uku022
Tiismaa, Ronaldo011
Mark, Reno011
Saarts, Kristen011
Veensalu, Enrico011
Pent, Toomas011
NimiKarikasLiigadKokku
Ilves, Rasmus011
Villota, Magnus011
Limberg, Robin011
Vallik, Virgo101
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.