KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 TALLINNA JK LEGION II (2022)
Esindaja: Gleb Artjuhhov (tel. +37256814180)
Igor Garmatyuk (tel. +37255620551)
Treener: Gleb Artjuhhov (tel. 6 017 562)
Koduväljak: Wismari jalgpallistaadion
Koduväljaku aadress: Wismari 15a, Tallinn
Internet: legion.ee
Email:
Põhimeeskond:U-17 Tallinna JK Legion

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Dikajev, Saad27.08.2006EestiKTMETMTJK Legion
2Djumin, Ilja11.07.2007EestiKTMETMTJK Legion
3PKIgašev, Sergei3703.12.2007EestiKTMETMTJK Legion
4Ivanov, Konstantin13.05.2006EestiETMTJK Legion
5RJakovenko, Artjom1001.08.2007EestiKTMETMTJK Legion
6Jakovlev, Martin16.11.2005EestiKTMETMTJK Legion
7Jefremov, Artjom15.02.2007EestiETMTJK Legion
8Kazakov, Timofei20.02.2006EestiETMTJK Legion
9Klimakov, Jan-Martin27.03.2007EestiKTMETMTJK Legion
10PKKomarov, Aleksandr705.04.2007EestiKTMETMTJK Legion
11Kovaljov, Kirill24.05.2006EestiKTMETMTJK Legion
12RKulikov, Nikolai8825.09.2005EestiKTMETMTJK Legion
13Latkin, Arseni21.07.2006EestiETMTJK Legion
14Lavrov, Svjatoslav20.07.2006EestiETMTJK Legion
15KMalõšev, Maksim404.04.2007EestiKTMETMTJK Legion
16Martšukov, Ilja15.06.2006EestiKTMETMTJK Legion
17Martõštšenko, Aleksandr21.05.2006VenemaaETMVasalemma JK
18PKNõmmemees, Artur1613.11.2006EestiKTMETMTJK Legion
19KPodberezski, Denis7713.02.2007EestiKTMETMTJK Legion
20Prigoda, Dmitri21.09.2006EestiKTMETMTJK Legion
21KSpiridonov, Dmitry223.08.2006VenemaaKTMETMTJK Legion
22Šavlis, Dmitri13.07.2006EestiETMTJK Legion
23Zubkevitš, Roman24.12.2005EestiKTMETMTJK Legion
24PKTšistjakov, Miroslav1430.12.2007EestiKTMETMTJK Legion
25Turulin, Vladislav11.10.2005EestiKTMETMTJK Legion
26Von Kraft, Erik13.03.2006EestiKTMETMKSK FC Štrommi
NimiKarikasLiigadKokku
Djumin, Ilja02121
Ivanov, Konstantin02121
Klimakov, Jan-Martin02121
Šavlis, Dmitri02020
Turulin, Vladislav02020
Prigoda, Dmitri02020
Martõštšenko, Aleksandr01919
Zubkevitš, Roman01919
Kovaljov, Kirill01818
Von Kraft, Erik01616
Martšukov, Ilja01515
Lavrov, Svjatoslav01212
Jakovlev, Martin099
Dorožko, Gleb088
Kulikov, Nikolai088
Tšistjakov, Miroslav077
Kazakov, Timofei066
Tikhonov, Artjom066
Allekand, Anton033
Lasiy, Bogdan Vasyl033
Jefremov, Artjom033
Kanunnikov, Miron033
Semjonov, Mark022
Podberezski, Denis022
Malõšev, Maksim011
Jakovenko, Artjom011
Latkin, Arseni011
Igašev, Sergei011
Komarov, Aleksandr011
Demeštšenko, Vladimir011
Spiridonov, Dmitry011
Metwalli, Nadim011
NimiKarikasLiigadKokku
Djumin, Ilja018131813
Ivanov, Konstantin018111811
Šavlis, Dmitri017771777
Prigoda, Dmitri017381738
Turulin, Vladislav015341534
Kovaljov, Kirill015281528
Zubkevitš, Roman014871487
Klimakov, Jan-Martin013621362
Martšukov, Ilja013501350
Von Kraft, Erik013241324
Martõštšenko, Aleksandr0977977
Kulikov, Nikolai0702702
Dorožko, Gleb0692692
Jakovlev, Martin0642642
Tikhonov, Artjom0540540
Tšistjakov, Miroslav0523523
Lavrov, Svjatoslav0352352
Kanunnikov, Miron0270270
Allekand, Anton0192192
Lasiy, Bogdan Vasyl0180180
Podberezski, Denis0180180
Semjonov, Mark0180180
Kazakov, Timofei0131131
Jefremov, Artjom09393
Igašev, Sergei09090
Spiridonov, Dmitry09090
Demeštšenko, Vladimir06565
Komarov, Aleksandr04545
Latkin, Arseni03333
Metwalli, Nadim03232
Jakovenko, Artjom02929
Malõšev, Maksim01818
NimiKarikasLiigadKokku
Kulikov, Nikolai01212
Von Kraft, Erik088
Turulin, Vladislav055
Kovaljov, Kirill044
Djumin, Ilja044
Dorožko, Gleb022
Klimakov, Jan-Martin011
Tšistjakov, Miroslav011
Prigoda, Dmitri011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Von Kraft, Erik088
Kulikov, Nikolai088
Prigoda, Dmitri055
Martõštšenko, Aleksandr055
Djumin, Ilja044
Šavlis, Dmitri044
Dorožko, Gleb033
Turulin, Vladislav033
Ivanov, Konstantin033
Kovaljov, Kirill022
Zubkevitš, Roman022
Podberezski, Denis011
Allekand, Anton011
Demeštšenko, Vladimir011
Jakovlev, Martin011
Martšukov, Ilja011
Kanunnikov, Miron011
Klimakov, Jan-Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
Von Kraft, Erik022
Kulikov, Nikolai022
Martšukov, Ilja011
Djumin, Ilja011
Prigoda, Dmitri011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.